Anglų kalbos kursai Vilniuje

Anglų kalbos mokymosi metodų yra gana daug, tačiau ne visi jų yra efektyvūs. Pabandysime aptarti populiariausius kalbos mokymosi metodus ir pabrėžti jų privalumus bei trūkumus. Visiems žinomas būdas – tai mokymas mokykloje. Tačiau mokytojai ne visuomet turi pašaukimą, dažnai jų nemotyvuoja nedideli atlyginimai ir darbo atmosfera, tad mokoma gana atmestinai. Dažnas abiturientas anglų kalbos egzamino neišlaiko be korepetitorių pagalbos, dažnai tarp abiturientų lankomų dalykų atsiranda ir anglų kalbos kursai. Taigi visa tai įrodo, kad mokykloje įgaunami tik anglų pagrindai, be to, laikui bėgant anglų kalbos žinios menkėja, prarandame ir turėtus įgūdžius.

Anglų kalbos kursai VilniujeKitas etapas – anglų kalbos mokymasis universitete. Tačiau ir čia kartais į kalbos dalykus pažiūrima atmestinai, ypač jei specialybė nėra humanitarinė ir nesusijusi su filologija. Taigi kyla pagunda apsilankyti tokiame tinklalapyje kaip anglupamokeles.lt ir išstudijuoti, kokie mokymosi metodai yra efektyvesni. Kad žmogus norėtų mokytis, svarbiausia yra motyvacija. Tuomet sėkmingos bus ir savarankiškos pamokos. Galima rinktis kursus internete, tačiau, ypač jei kursai nemokami, jei nebus sudaryti profesionaliai. Klausiantis tokių kursų, dažnai pristinga informacijos, o kompiuteris ir internetas dažniausiai neatsakys į iškilusius klausimus, nepaaiškins, kad būtent tokiu atveju reikia vartoti vieną, o ne kitą žodį.

Dar gana neblogas būdas mokytis kalbos – rinktis privataus mokytojo pamokas, tačiau šis metodas nėra toks efektyvus, nes mažiau bendraujama su besimokančiais kolegomis. Be to, mokytojų individualios paslaugos yra išties brangios. Taigi geriausias pasirinkimas – tai anglų kalbos kursai. Jie vyksta du arba tris kartus per savaitę, dažniausiai vakarais, tad kursus patogu derinti su kita kasdienine veikla – darbu ar mokslais. Žmonės kursus suskumba lankyti tada, kai reikia išvažiuoti dirbti ar mokytis į užsienį arba įsidarbinama tokiame darbe, kur be anglų kalbos žinių – nė iš vietos. Tačiau daroma didžiulė klaida, nes kalbos per kelias savaites išmokti neišeis. Norint tinkamai susikalbėti, reikia tobulintis bent kelis mėnesius.

Vilniuje mokytis kviečia mokytojas Simonas, kurio teikiamos paslaugos nuodugniai aprašytos tinklalapyje anglupamokeles.lt. Čia pirmiausia nustatomas anglų kalbos mokymosi lygis: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų. Pamokos vyksta grupelėse po 2-6 asmenis, taigi sukuriama jauki ir draugiška atmosfera su puodeliu arbatos. Visuomet bendraujama tik anglų kalba, o prisijungti prie grupelės galima bet kada – nereikia laukti naujų grupių formavimo pradžios. Be to, vieni mokiniai gali mokytis iš kitų ir bendrauti – tokiu būdu anglų kalbos kursai tampa itin efektyvūs. Kas žino, gal po tokių kursų susirasite ir naujų draugų?

460
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *