Arimaičiai – Arimaičių ežeras

Arimaičių ežeras

Arimaičių ežeras

Po ilgų mėnesių sunkaus darbo ar mokslų beveik kiekvienas viduje svajoja apie skaisčios saulės spindulius prieš tyro vandens telkinį ir gerą poilsį. Krantai prie jūros nuolatos pilni turistų, tad amžinas šurmulys ir spūstys tikrai nežada ramaus poilsio ir atgaivos. Būkite atviri galimybėms! Dabar nuostabaus poilsio prieglobstį galite patirti dar neatrastose vietose, kurios savo natūralia gamtos apsuptimi ir ramybe pavergia beveik kiekvieno širdį. Viena iš tokių vietų – Arimaičiai. Visi, norintys pabėgti nuo rutinos ir rūpesčių, turėtų bent kelioms dienoms apsilankyti stovyklavietėje „Arimaitis“ ir išbandyti visus malonumus, kuriuos jums pasiūlys Arimaičiai ir Arimaičių ežeras – pvz. kempingas prie ežero.

Poilsis visai šeimai

Arimaičiai yra ideali vieta šeimos atostogoms, kuriose kiekvienas šeimos narys atras jam patinkančią pramogą. Į šeimos narių sudėtį galite įtraukti ir savo mažąjį augintinį, mat stovyklavietėje atsiras vietos ir jam. Svarbiausias jūsų darbas bus nuspręsti, kur norėsite miegoti, kadangi čia rasite vietos ir palapinei, ir kemperiui. Transporto priemonėmis taip pat bus pasirūpinta, jas galėsite pasistatyti ne tik aikštelėje, tačiau ir pačioje stovyklavietėje! Todėl pamirškite galvos skausmą, sukeltą tokių papildomų minčių, ir mėgaukitės poilsiu, kurį jums stengsis suteikti Arimaičių ežeras.

Pramogos tinkančios kiekvienam

Arimaičių ežeras vilioja atostogautojus ne tik savo nuostabiu vaizdu, tačiau ir pramogomis! Stovyklaudami jūs galėsite mėgautis ir vandens malonumais, tokiais kaip pasiplaukiojimas su valtimi ar baidare, o mėgstantiems nusivaryti nuo kojų – vandens dviračiais! Pasimėgavę vandens pramogomis jūs galėsite išmėginti savo jėgas žaisdami paplūdimio tinklinį arba badmintoną. O tiems, kurie nori atgauti jėgas ir pailsėti, siūloma tiesiog pasilepinti saulutėje ir grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu. Arimaičiai priims kiekvieną ir pasiūlys jo širdžiai mieliausią veiklą!

Gamtoje ir valgosi skaniau!

Kokios atostogos gamtoje be užkandžiavimų prie šašlykais ir daržovėmis nukloto stalo! Pasislėpkite akimirkai nuo kaitrių saulutės spindulių pavėsinėje, išsidalinkite tik ką nuo iešmo nuimtus šašlykus ir mėgaukitės gamtos apsuptimi, garsais bei kvapais. Atsižvelgiant į tai, kad Arimaičių ežeras čia pat, galite būti tikri kad jūsų atžalos bus „išeikvoję“ savo jėgas maudynėse ir kituose žaidimuose, tad pavėsinės su šašlykinėmis bus kaip tik jums!

Puiki vieta renginiams!

Ši stovyklavietė gali tapti jūsų šventės vieta! Arimaičiai išskėstomis rankomis priima ne tik šeimas ar draugų ratus, tačiau ir įmones, kurios nori paminėti jiems svarbią datą. Pagal jūsų pageidavimą gali būti suorganizuoti linksmi vakarai su šokiais ir dainomis, taip pat smalsiems poilsiautojams bus suteikta galimybė pakeliauti dar neatrastais pažintiniais takais, kurie supažindins juos su apylinkėmis, jų istorija ir vaizdiniais. Atkreipkite dėmesį, kad tai nebūtinai turi vykti vasarą, stovyklavietė ir Arimaičių ežeras laukia jūsų ištisus metus, todėl nedvejokite ir atostogas planuokite jau dabar!

150
4/5 ( 80% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *