Asus K55VJ – modernus pasirinkimas

Modernieji ASUS K55VJ nešiojamieji kompiuteriai patenkina daugelio vartotojų poreikius, nes turi daug naudingų funkcijų. Visų pirma reiktų paminėti, kad ASUS K55 turi naujausią Intel core procesorių, dirbantį dideliu greičiu ir padedantį itin greitai atlikti skubius darbus. ASUS K55VJ įdiegta Windows 7 operacinė sistema, taip pat gelbsti atliekant įvairius darbus.

ASUS K55 VJkietojo disko talpa 750 GB, papildoma operatyvioji atmintis sudaro 8 GB. Atminties požiūriu puikus pasirinkimas tiek namams ir mokslui. Puikų garsą palaikantis ir ypač tinkantis garsios muzikos mėgėjams ASUS K55VJ turi integruotą puikią garsiakalbių sistemą.

ASUS K55VJ integruota USB jungčių lizdai ( vienas USB3.0 bei du USB2.0). USB3.0 jungties pagalba duomenys ypač greitai perkeliami iš vieno įrenginio į kitą. Be to integruotos ir kelios išvesties jungtys: HDMI bei VGA. HDMI jungties pagalba vartotojas gali kuo puikiausiai kompiuteryje esantį filmą ar nuotraukas matyti savo naujajame televizoriuje. Taip pat ASUS K55 integruotos DVD ir CD skaitomos ir įrašomos optinės laikmenos. Nešiojami kompiuteriai ASUS K55VJ pasižymi patogia vartotojui klaviatūra: su pažymėtomis angliškomis bei rusiškomis raidėmis, bei pilna skaičių klaviatūra.

731
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *