Ausų korekcija: bazinė info

Net ir pačios mažiausios smulkmenos gyvenimą gali padaryti kur kas sudėtingesniu. Viena iš tokių smulkmenų yra ausų korekcija. Kol vieni galvoja, kad tai paprasčiausia estetinė operacija, kuri gali padėti džiaugtis kur kas gražesniu veidu, tuo tarpu kiti sutinka, kad su didelėmis arba atvėpusiomis ausimis gyvenimas gali būti kur kas sudėtingesnis. Taigi, smulkmena gali labai keisti žmogaus gyvenimą.

Ausų korekcija Lietuvoje yra gana dažnai atliekama procedūra, tad visiškai natūralu, kad dažnas atlikimas garantuoja ir greitį bei kokybę.

Operacijos eiga

Ausų korekcija yra gana paprasta procedūra, tad nereikia baimintis, kad ji gali sukelti kokias nors komplikacijas arba kad ji gali būti nerekomenduojama kokiomis nors ligomis segantiems asmenims. Žinoma, ta minimali rizika visada egzistuoja, tačiau apskritai baimintis tikrai nereikia.

Trumpai aprašysime operacijos eigą. Galbūt jos paprastumas paskatins Jus įvertinti galimybes.

  • Operacija dažniausiai trunka iki vienos valandos priklausomai nuo situacijos sudėtingumo. Visgi, dažniausiai maksimaliai yra viena valanda.
  • Taip pat operacija yra atliekama naudojant vietinę nejautrą. Bene todėl ši ausų korekcija ir yra pavadinama procedūra. Jis greita ir paprasta.

Pooperacinis laikotarpis

Kadangi ausų korekcija yra labai paprasta operacija – dažniausiai jau po kelių valandų asmuo gali sėkmingai vykti namo ir nesukti galvos dėl kokių nors komplikacijų, kurios galėtų jam apsunkinti gyvenimą, dažniausiai pirmosiomis dienomis juntamas mažas diskomfortas, kuris gana greitai praeis. Gydytojas dažniausiai patariama kuo dažniau keisti tvarsčius. Tuomet ir gijimo procesas bus greitesnis.

  • Siūlai yra išimami po savaitės.
  • Taip pat lygiai savaitę reikia nešioti specialių ausų tvarstį.
  • Jeigu operacija atlikta tuomet, kai lauke yra šalta – būtinai nešiokite kepurę, kad apsaugotumėte savo ausytes.
  • Nesimaudykite vietose, kur įvairūs mikroorganizmai gali sukelti uždegimą. Ne tik ežeruose, tačiau ir viešuosiuose baseinuose.

Operacija yra gana greita ir paprasta, tad galite būti ramus, kad susigrąžinti nuostabias ausis nėra sudėtinga. Juolab, operacijos kaina taip pat gana maža, tad taupyti verta ir paprasta.

1343
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *