Auto nuoma

Atvykote paviešėti į Lietuvą, norite pakeliauti, bet neturite savo transporto priemonės? O gal vykstate į kaimyninę Baltijos šalį ir norėtumėte ten nukeliauti automobiliu, bet jo neturite? Ne bėda. Tokiu atveju jums padės auto nuoma. Daug bendrovių yra įsikūrusios Lietuvoje. Jos savo klientams siūlo tik naujus, saugius automobilius, įsigytus iš oficialių atstovų Lietuvoje. Bendrovės nuomoja įvairių klasių benzininius ir dyzelinius automobilius su mechanine ir automatine pavarų dėže.

auto nuomaNuomojamų automobilių klasės:

 • ekonominė;
 • kompaktinė;
 • vidutinė;
 • standartinė.

Taip pat galima išsinuomoti automobilius su vairuotoju. Kai kurių bendrovių biurai yra įsikūrę tarptautiniuose Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Automobiliai taip pat pristatomi ir į Palangos, Rygos ir Talino oro uostus(už papildomą mokestį). Klientui pageidaujant, automobilis gali būti pristatytas ir į bet kurį kitą Baltijos šalių miestą.

Auto nuomos sąlygos:

 • automobilio rezervavimas( galima rezervuoti automobilio klasę, bet ne konkretų modelį. Bendrovė negarantuoja jums pasirinkto automobilio, bet jums atvykus nuomotis, gali jums pasiūlyti tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį už jūsų rezervacijos kainą)
 • minimalus nuomos laikotarpis (minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para, automobilio su vairuotoju- viena valanda);
 • reikalingi dokumentai( galiojantis vairuotojo pažymėjimas, galiojanti asmens tapatybės kortelė arba pasas, ne ES piliečiai turi pateikti dokumentą, kuriame duomenys parašyti lotyniškomis raidėmis);
 • apmokėjimas ir užstatas (nuomininkas pateikia savo vardu išduotą galiojančią kreditinę kortelę, su kuria bus atlikta autorizacija, t.y. kreditinės kortelės sąskaitoje rezervuojama jūsų užstato suma. Ši suma yra 500- 1500 lt., priklausomai nuo jūsų nuomojamo automobilio klasės. Grynieji pinigai ar pavedimai užstatui nepriimami. Grąžinus tvarkingą automobilį, kaip nurodyta auto nuomos sutartyje, rezervuoto užstato suma grąžinama nuomininkui pagal kreditinės kortelės banko reikalavimus ir sąlygas, t.y. rezervuotą užstato sumą panaikina kreditinę kortelę išleidęs bankas);
 • atsiskaitymas ( privatūs klientai gali atsiskaityti visomis pagrindinėmis kreditinėmis banko kortelėmis (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRES,DINERS CLUB ir kt. Įmonės už nuomą gali atsiskaityti pavedimu. Už automobilio nuomos paslaugas klientas gali atsiskaityti ir grynaisiais pinigais. Auto nuoma kainas rasite nurodytos su PVM.)
 • rezervavimo užstatas (automobilį rezervuojant ilgiau nei 7 paroms, mokamas rezervavimo užstatas, kuris yra suderinamas su klientu ir nuskaičiuojamas nuo jo kreditinės kortelės. Rezervavimo užstatas sudaro iki 10 proc. nuomos kainos. Asmuo, kurio vardu nuomojamas automobilis yra jo vairuotojas ir nuomos mokėtojas. Nuomininkas prieš pasiimdamas automobilį, sumoka užstatą ir nuomos mokestį.

Bendrieji reikalavimai vairuotojams:

 • minimalus vairavimo stažas- 1 metai;
 • minimalus vairuotojo amžius( ekonominė, kompaktinė klasė- 20 metų; vidutinė klasė- 22 metai, standartinė, SUV ir AWD klasė- 25 metai).
1011
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *