Ką verta žinoti apie automobilių nuomą?

Pastaruoju metu netrūksta įmonių, siūlančių išsinuomoti įvairių automobilių. Automobilių nuoma – išties puiki paslauga, galinti išspręsti problemas, kurios kyla neturint automobilio. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog automobilių nuoma – paprastas bei greitas procesas. Vis dėlto tai nėra visiškai tiesa – būtina žinoti keletą svarbių dalykų, susijusių su automobilių nuoma. Tad būtent dėl šios priežasties pasidomėsime, ką verta žinoti apie šią paslaugą.

automobiliu nuomaVienas svarbiausių dalykų, kurį būtina aptarti kalbant apie automobilių nuomą yra rezervacija. Rezervacija vyks sklandžiai, jei iš anksto apsvarstysite kiek ir kokių automobilių jums reikės bei kuriam laikotarpiui norite juos išsinuomoti. Jei iš anksto būsite pasiruošę atsakymus į išuos klausimus, rezervacija vyks sklandžiai ir greitai.

Tačiau verta atminti ir tai, jog rezervacijos metu ne tik įmonės darbuotojai turi jums užduoti tam tikrus klausimus – labai svarbu, kad ir patys nepamirštumėte pasidomėti esamomis sąlygomis. Viena svarbiausių klausimų, kurį turėtumėte užduoti, yra susijęs su įmonės automobilių parku – paklauskite, ar įmonė turi daugiau jūsų pageidaujamo tipo automobilių ir ar esant būtinybei bus galima pasikeisti automobilį. Taip pat nepamirškite išsiaiškinti ar nereikės mokėti papildomų mokesčių, ar yra galimybė gauti nuolaidą ir pan.

Kada reikia atlikti rezervaciją? Toks klausimas dažnai kyla žmonėms, besiruošiantiems išsinuomoti automobilį. Atsakant į šį klausimą, svarbu paminėti, jog rezervacija turėtų būti atliekama likus savaitei ar daugiau laiko. Reikia pabrėžti, jog šiltuoju metų laiku žmonių, pageidaujančių išsinuomoti automobilį srautas padidėja, tad automobilį galima rezervuoti likus 2 – 3 savaitėms. Žinoma, kuo anksčiau nuspręsite atlikti rezervaciją, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks užsisakyti būtent tą automobilį, kurio pageidaujate. Ypač būkite atidūs tuo atveju, jei jums yra reikalingas ne vienas, o keletas automobilių – kuo daugiau automobilių ketinate išsinuomoti, tuo anksčiau atlikite rezervaciją.

Atvykę į vietą, kurioje jūsų lauks rezervuotas automobilis nepamirškite pasidomėti automobilio būkle – įdėmiai apžiūrėkite ar nėra įbrėžimų, įlenkimų ar kitų defektų. Kuo ši apžiūra yra svarbi? Šios apžiūros dėka galite išvengti nemalonumų, kurie jus gali ištikti kelyje ar atvykus į į automobilių nuomos punktą grąžinti automobilio.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog automobilių nuoma gali atnešti ir tam tikrų nemalonumų. Jie įmanomi tuo atveju, jei nesate patyręs vairuotojas – turint nedaug vairavimo patirties ar nesilankat kelių eismo taisyklių galima sukelti avariją. Jei automobilis bus apgadintas – teks atlyginti padarytą žalą.  Taigi, tam, kad automobilių nuoma būtų nesukeltų jokių problemų, prieš sėsdami už svetimo automobilio vairo gerai įvertinkite vairavimo įgūdžius. 

641
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *