Su kokiomis problemomis gali tekti susidurti išsinuomojus automobilį?

Automobilių nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga, tad niekas neabejoja šios paslaugos naudingumu. Maža to, automobilių nuoma turi daug puikių privalumų, tačiau verta pabrėžti ir tai, jog išsinuomojus automobilį gali tekti susidurti ir su tam tikromis problemomis. Kokios tos problemos ir kaip jų išvengti? Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Automobilių nuomaVisa nesvarbu, kuriame Lietuvoje mieste nuspręsite pasinaudoti šia paslauga – automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste neapsaugo nuo problemų, kurios gali jums kilti vairuojant išsinuomotą automobilį. Žinoma, jei automobili gedimas bus rimtas, transporto priemonė bus pakeista, tačiau dėmesį reikia atkreipti į tai, jog yra situacijų, kuriose patys galite valdyti situaciją bei susitvarkyti su esama padėtimi.

Viena dažniausiai pasitaikančių situacijų – padangos keitimas. Jei išsinuomotu automobiliu ruošiatės įveikti didelius atstumus, yra didelė tikimybė, kad susidursite su šia problema. Tad ką daryti ištikus šiai problemai? Visų pirma, reikia susirasti saugią vietą, tam geriausiai tinka kelkraštis. Na, o jei esate šalia kelio, nepamirškite įjungti avarinių žibintų. Išsirinkę saugią vietą, turite įsitikinti, kad automobilis nepajudės. Kad automobilis nepajudėtų iš vietos, nepamirškite užtraukti rankinio stabdžio ir įjungti pirmos arba galinės pavaros. Atlikę šiuos veiksmus, išsirinkite atsarginį ratą, kuriuo pakeisite sugadintąjį.

Dar viena problema, kuri gali ištikti nuomojamo automobilio savininkus, yra variklio perkaitimas. Šios problemos atsiradimas yra ypač tikėtinas tais atvejais, jie išsinuomotu automobiliu planuojate įveikti itin ilgas distancijas. Variklio perkaitimas gali pridaryti daug žalos, tad būtina žinoti, kaip ot išvengti. Vienas svarbiausių dalykų, kurį būtina paminėti kalbant apie tai, kaip išvengti variklio perkaitimo, yra kondicionierius. Reikia pabrėžti, kad kondicionierius apkrauna automobilio variklį, tad geriau rinkitės kitą variantą – automobilio šildymo krosnelę. Vert paminėti ir tai, jog variklio perkaitimo išvengti gali padėti ir maža gudrybė: jei patekote į didelį kamštį – išjunkite variklį. Na, o jei automobilis variklis iš tiesų yra labai įkaitęs, atminkite, jog jį atvėsinti galima paprastomis priemonėmis – sudrėkintu skudurėliu.

Ir nors automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės siūlo išsinuomoti naujus, kokybiškus bei techniškai tvarkingus automobiliu, dera atminti, jog niekas nėra apsaugotas nuo tam tikrų nemalonumų. Jei žinosite, kaip su jais susidoroti, galite būti tikri, jog jie neapkartins pakilios kelionės nuotaikos. Na,  o jei turite klausimų, dėl problemų, kurios jus gali ištikti kelyje, nepamirškite apie tai pasikonsultuoti su įmonės darbuotojais, atvykę pasiimti automobilio.

794
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *