Automobilių nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms – kodėl patogiau nuomotis nei skolintis ar juo labiau vairuoti nuosavus automobilius?

Automobilių nuoma vestuvėmsTam tikros gyvenimo progos yra lydimos neišvengiamų rūpesčių. Laukia svarbi gyvenimo šventė – vestuvės, tačiau niekaip neapsisprendžiate, ką darysite dėl transporto? Yra keli variantai, pavyzdžiui, automobilių skolinimasis iš pažįstamų arba automobilių nuoma vestuvėms. Pateiksime kelis variantus, kokiu transportu patogiausia keliauti per vestuves – tikimės, kad lengviau apsispręsite ir „atkris“ bent vienas rūpestis. Jei turite nuosavą automobilį, per vestuves galite keliauti su juo. Tačiau, jei patys esate jaunieji, turėsite ieškoti, kas automobilį pavairuotų. Juk būtų paradoksalu, jei patys „šventės kaltininkai“ vairuotų savo automobilį. Žinoma, per didžiąją gyvenimo šventę tikriausiai nesinorės sėdėti tame pačiame automobilyje, su kuriuo važiuojate į ir iš darbo, apsipirkinėti, vežiojate pas veterinarus gyvūnus ir taip toliau. Vestuvėms norisi šio to prabangesnio, tačiau kas tai galėtų būti?

Limuzinai: privalumas – išvaizda ir prabanga, trūkumas – nepatogu įlipti ir išlipti

Gana nebloga alternatyva – rinktis limuzinus. Pripažinime, jie yra gana gražūs, jų vidus spindėte spindi grožiu ir prabanga. Pasvarstykite, gal šių automobilių nuoma vestuvėms kaip tik pasirodys tai, ko ieškote? Tačiau limuzinai yra nelabai patogūs. Iš merginų, pasipuošusių vakarinėmis ir proginėmis suknelėmis yra tekę girdėti, kad gana nepatogu su šventiniu garderobu brautis į patį limuzino priekį (limuzine sėdynės sudėtos šonuose, ir tarp jų eina ilgas, siauras takas, be to, šiuo takučiu reikia brautis susirietus). Tačiau jei svečių mažiau, prireiks mažesnių gabaritų automobilių, taigi kelionė gali būti paprastesnė. Jei iš limuzino nereikės daug kartų išlipinėti, drąsiai galite jį rinktis. Beje, yra vienas naujesnių variantų – tai limobusas. Tai limuzinas ir autobusiukas viename. Jo vidus ir įranga – tokia pat kaip ir limuzino, tačiau važiuoti limobusu patogiau, nes jo lubos paaukštintos – čia telpa netgi atsistojęs žmogus.

Prabangūs automobiliai: privalumas – gražu ir prabangu, trūkumas – santykinai nemaža kaina, jeigu reikia kelių ir daugiau automobilių.

Jei norite gražios ir įsimintinos šventės, nuomokitės prabangius automobilius. Vis daugiau būsimų jaunavedžių nuomojasi ne tik šiuolaikiškus, bet ir antikvarinius automobilius – gražios nuotraukos ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti. Senoviška mašina pasivėžinsite tikrai ne kasdien… Na o jei visgi mėgstate šiuolaikiškus automobilius, būtent jums įkurta speciali paslauga – tai automobilių nuoma vestuvėms. Tačiau paskaičiuokite, kiek automobilių reikės, nes kuo daugiau automobilių nuomositės, tuo daugiau išlaidų susidarys. Jei finansinės galimybės leidžia, prabangius automobilius galite išnuomoti ir visam pulkui.

863
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *