Automobilių stiklų remontas

Tinkamai prižiūrimi automobilių stiklai – viena svarbiausių, pagal savo atliekamą funkciją, automobilių dalių. Tai ir apsauga nuo lietaus bei sniego, ir gero matomumo garantas. Bet kuris, save, šeimą ir kitus eismo dalyvius saugantis žmogus rūpinasi, kad jie būtų tvarkingi.

automobilių stiklaiTačiau ne visi supranta, jog ne bet kokiomis priemonėmis galima naudotis. Daugelis, taupydami pinigus specialiems valikliams, langus valo tuo, kas pasitaiko po ranka, o tai gali su laiku pažeisti stiklo paviršių. Itin blogai elgiasi tie, kurie radę apsnigtą ir apledijusį automobilį, skubėdami ima viską gremžti nuo langų su įvairiais aštriais, tam visiškai neskirtais ir netinkamais daiktais, taip juos braižydami. Dar blogesnis variantas yra apipilti langus karštu vandeniu, norint atitirpinti kuo greičiau. Be abejonės, tai veiksminga, tačiau stiklai, nuo tokio staigaus temperatūros šuolio, gali tiesiog perskilti. Tas pats gręsia ir bandant tirpinti įšalą iškart įjungus automobilio šildymą visu galingumu.

Tai tik keli pavyzdžiai, pagal kuriuos galima susidaryti bendrą įspūdį apie tai, kad kai kurių priežiūros klaidų vengimas tikrai gali padėti bent minimaliai sumažinti galimų pažeidimų riziką. Tačiau yra ir tokių dalykų, kurie visiškai nepriklauso nuo net ir rūpestingiausių automobilių savininkų pastangų. Tai gali būti autoįvykių pasekmės, vagių ir vandalų vieni iš darbų vaisių, netikėtai užkritusio didelės masės daikto padaryta žala ar netgi ne itin mus mėgstančių kaimynų darbeliai…

Kad ir kokios to priežastys, visais atvejais rezultatas yra vienas ir tas pats- pažeisti stiklai. Jei pažeidimai itin sunkūs, viskas išdužę ir ištrupėję, nekyla abejonių, kad juos teks keisti. Tačiau jeigu taip nėra, tikėtina, kad dar galėtų padėti daug pigiau kainuojantis ir paprastesnis automobilių stiklų remontas. Jei abejojama ką reikėtų daryti, arba apsisprendžiama ne keisti, o remontuoti, negalima tokių langų palikti atvirai iki tol, kol jų neapžiūrės tie, kuriems patikėsite šiuos darbus. Būtina pasirūpinti įskilimų ir įdūžių izoliacija aplipinant specialia juosta prieš tai juos švelniai apvalius, kad nebūtų nešvarumų ir smulkių stiklo dalelių tarpuose. Svarbu kaip galima greičiau kreiptis į specialistus, nes nuo to gali priklausyti jų atliekamo remonto darbų kokybė, mat nuo temperatūrų svyravimų stiklai plečiasi ir traukiasi, o tai turės įtakos būsimam geram užsandarinimui ir vaizdui po šios procedūros. Problemą sprendžiant laiku, pažeistas vietas sutvarkius gali net nebelikti jokių žymių, kad kažkas buvo ne taip.

Jei norite plačiau sužinoti apie tai, kur rasti specialistų, atliekančių automobilių stiklų remonto darbus, kviečiame apsilankyti internetiniame puslapyje, adresu: www.autostiklas.lt

619
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *