Automobilių stiklų keitimas

Automobilių stiklų keitimas

Automobilių stiklų keitimas

Priekinis automobilio stiklas yra labai svarbus automobilio elementas.  Susidūrimo atveju priekinis automobilio stiklas yra labai svarbus vairuotojo ir keleivių saugumui. Būtent dėl šios priežasties, jei jūsų stiklas yra su įdauža – jums derėtų  susirūpinti savo saugumu. Tokiu atveju būtina nedelsiant kreiptis į  profesionalius meistrus ir  bandyti pataisyti stiklo įdaužą arba netgi keisti automobilio stiklą. Automobilių stiklai yra keičiami pagal gamintojų nurodytas technines charakteristikas ir technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei specialiai tam skirtus įrankius, todėl būtina kreiptis tik į specialistus, priešingu atveju rizikuojate savo ir kitų gyvybėmis. Automobilių stiklų keitimas – tik profesionalų darbas.

Jei jūsų automobilio stiklas įskilo, būtina kuo greičiau kreiptis į meistrus. Atminkite, jog pažeistas automobilio stiklas praranda 85% savo tvirtumo. Automobiliui važiuojant jis tuo pačiu metu ir vibruoja, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai (šildymas – žiemą ar saulės spinduliai vasarą) – stiklą veikia įvairūs gamtos veiksniai. Dėl šios priežasties visai nedidelis stiklo įtrūkimas  gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir pridaryti dar daugiau žalos, nes stiklo suremontuoti nebus įmanoma ir jį teks pakeisti nauju. Na o tai – ženkliai brangesnė paslauga nei įdaužos sustabdymas. Žinoma, stiklo remontas užima ir daug mažiau laiko nei automobilių stiklų keitimas, o tuo pačiu paslaugos kaina mažesnė. Kita vertus, automobilio stiklo įtrūkimų stabdymas, tai tik laikina priemonė, kuri padeda Jums sutaupyti pinigų, kadangi tai gerokai pigiau, nei keisti stiklą nauju. Visgi garantijos, kad stiklo įdauža nesiplės po sustabdymo beveik niekas neteikia, mat  esamos technologijos to negali garantuoti. Taigi, jei turite pinigų ir rūpinatės savo saugumu – automobilio stiklo keitimas geriausia išeitis.

Renkantis naują automobilio stiklą būtina rinktis grūdintus automobilio stiklus. Tokie stiklai pasižymi ypatingai geru atsparumu aplinkos poveikiams. Jei smūgis būna labai stiprus, grūdinti automobilių stiklai subyra ne į aštrias stiklo daleles, bet į granules, kurios didelės žalos žmogui praktiškai nepadaro. Tad nepamirškite į tai atkreipti dėmesį ir rūpinkitės savo saugumu. Automobilių stiklų keitimas, atliekamas profesionalų, užtruks kelias valandas, savo automobilį palikę ryte, po pietų jau galėsite išvažiuoti iš autoserviso su naujai įdėtu stiklu.

Dauguma profesionalių įmonių kurių pagrindinė veikla automobilių stiklų keitimas įvykus draudiminiam (KASKO) įvykiui ( avarija, vagystė, vandalizmo atvejis) sutvarko žalą pačios  bei pateikia visus tam reikalingus dokumentus  į Jūsų draudimo bendrovę, todėl Jums tuo rūpintis nebereikia. Tad jei matote, kad jūsų priekinis automobilio stiklas įskilęs, nedelsiant kreipkitės  į automobilių remonto dirbtuves, kur jums pakeis esamą stiklą nauju, o už tai sumokės jūsų automobilio draudimo bendrovė. Primename, kad daugelyje bendrovių franšizės išskaitymas stiklams netaikomas.

396
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *