Baldų atnaujinimui – ir kompresoriaus pagalba

Ar kada pagalvojote, kad aukšto slėgio kompresoriai gali būti panaudojami ir tokiam dalykui kaip baldų atnaujinimas. Tai tikrai gali būti dalykas, kuris leidžia tam tikrus perdažymo darbus atlikti labai sklandžiai ir patogiai.

Dažome metalinį rėmą: kaip tą atlikti

Nauji kompresoriaiTaigi, nuomojami oro kompresoriai dažniausiai naudojami tada, kai atnaujinamas ir perdažomas kažkoks tam tikras metalinis rėmas, baldas, konstrukcija. Kodėl? Nes būtent metalas turi būtinai būti dažomas purškimo būdu. Jeigu ant metalo dažus tepsite teptukais, norimo rezultato, deja, negausite. Na o jeigu metalinį rėmą nudažysite kitokiais būdais, pvz., tiesiog su purkštuvu, flakonėliu ar kompresoriaus pagalba – dažai labai gražiai pasiskirstys ir puikiai atrodys. Tad galima tokiu būdu atnaujinti visus baldus, kurie turi metalinius rėmus. Pastaruosius būtų galima dažyti tiesiog prieš tai nušveičiant kai kurias medžiagas ir tokiu būdu paruošiant rėmą dažymui.

Atnaujiname gobelenus: paprasta

Dar vienas pasiūlymas, ką galima atnaujinti, norint sukurti gražesnius baldus – tai gobelenų atnaujinimas. Jums tereikia surasti senus baldus, minkštus baldus, taip pat baldus su dulkėtais gobelenais, apvalkalais. Tai leis tam tikru metu tuos baldus tiesiog aprengti naujais rūbais. Ką reikėtų daryti? Pirmiausia reikėtų nuimti senuosius gobelenus ir nusiteikti, kad jie dabar bus atnaujinami. Gali būti, kad juos išvis reikės išmesti ir jų vietoje dėti naujus. Gali visko būti. Tačiau taip pat gali būti tie patys senieji gobelenai atnaujinami, juos tiesiog gerai išvalius. Vis tiek reikėtų viską gerai nuvalyti ir tikėtis, kad atrodys gerai.

Restauruojame medinius baldus: smagu

Paprasčiausias baldų restauravimo būdas yra medinių baldų restauravimas. Neretai tą sugeba padaryti net ir senutės moterys, kurios šiaip nėra itin gerai fiziškai pasiruošusios bet kokiems dalykams. Taigi, tokių medinių baldų restauravimui taip pat reikės šveistuko, kad galėtumėte iš pradžių tiesiog tinkamai paruošti medinius baldus. Visgi jie anksčiau buvo kažkuo lakuoti, dažyti ir pan. Tad tai, ką dabar turite padaryti, tai medinius baldus tinkamu būdu nušveisti. Tą padarius, galima tęsti žingsnius toliau. Pirmiausia reikėtų gruntuoti. Gruntas: tai specialus sluoksnis, kurį galima irgi nusipirkti ten pat, kur perkate ir bet ką kita, kuo dažysite savo baldus. Tuomet, kai tą padarysite, jau galėsite ir perdažinėti baldus. Taigi, medinių baldų restauravimas gali būti linksmas užsiėmimas, jeigu dar norite ir skirti laiko spalvų parinkimui ir kitam maloniam kūrybiniam darbui.

1335
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *