Batai – labai svarbi vyriško įvaizdžio dalis

Šiuolaikinis vyras turėtų domėtis ne tik automobilio modeliais bei gražiomis moterimis. Jam turėtų rūpėti ir tai, kaip jis atrodo bei kokį įvaizdį formuoja. Modernus vyras turėtų žinoti, kad aklas mados tendencijų sekimas nieko gero nežada, todėl kiekvienam verta atrasti savitą stilių, kuris taptų jų vizitine kortele ir priverstų moteris susidomėti. Batai yra itin svarbi vyro aprangos detalė. Batai gali itin daug pasakyti apie juos dėvinčią asmenybę. Paskutiniu metu į madą grįžtant klasikiniams batų modeliai, šiame straipsnyje juos ir apžvelgsime.

batai„Oksfordo“ batų bruožas – paslėpti raišteliai, t.y. vidinis varstymas, kuomet viršutinės batų detalės, kuriose išdėstytos skylutės raišteliams, įsiūtos į priekinės dalies vidų. Juodos spalvos modeliai puikiai tinka prie griežtų kostiumų bei smokingų. Įdomesnį stilių su „oksfordo“ batais sukursite dėvėdami prigludusius švarkus, liemenes bei žaismingas varlytes.

„Brogo“ batai,  tai yra šiek tiek sudėtingesnis “oksfordų” variantas, šiek tiek perforuotas siūlių srityse. Kartais galima rasti modelių su perforuotu raštu ant bato nosies. “Brogai” labiau tinka mažiau oficialioms progoms ir tobulai tinka prie vilnonių bei tvido kostiumų.

„Derbi“, tai yra batai su atviru varstymu – universali avalynės rūšis, pagrindas įvairiausiems dalykiniams, laisvalaikio bei sportiniams modeliams kurti. Puikiai tinka prie bliuzono arba megztuko, šviesių plėšytų džinsų.

„Loferiai“ – batai be raištelių. Šiuo metu patys populiariausi tokio tipo batai yra pagaminti iš aksomo. Šie batai priskiriami laisvalaikio kategorijai todėl puikiai tinka su įvairiausiai rūbais, tai gali būti tiek džinsai, tiek šortai. Tai yra Jūsų fantazijos ir skonio reikalas.

Dar viena vyriškos aprangos detalė, kurią rinktis derėtų ne mažiau atsakingai yra laikrodis. Vyriški laikrodžiai priklauso aksesuarų kategorijai, tačiau ar tikrai rankinis laikrodis reiškia tik tiek? Vyrams, tai yra viena pagrindinių įvaizdžio detalių, be žodžių parodančių žmogaus statusą visuomenėje.

Kokie gi laikrodžiai yra madingi šiais metais? Vyriškų laikrodžių madoje vyrauja klasika. Žinoma, vis daugiau pagaminama ir originalių modelių, kuriuose įvairiai derinami skirtingi stiliai: tradicinis klasikinis, retro, sportinis ir kt. Madingiausios spalvos – balta ir juoda. Norintiems ryškesnių spalvų galima rinktis laikrodžius su sodrių, ryškių spalvų detalėmis. Laikrodžių apyrankės apima įvairius rudus atspalvius, burgundiško vyno tonus, ieškantiems šviesesnių – dizaineriai siūlo rinktis alyvuogių aliejaus, smaragdinį atspalvį, geltonus ir net oranžinius tonus. Kalbant apie medžiagas pastebima, kad metalas, plastikas ir odos elementai derinami tarpusavyje, o ypač didelio populiarumo sulaukia krokodilo ar gyvatės odos imitacijos apyrankės laikrodžiams.

485
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *