Geri čiužiniai – kokybiškas poilsis

Ar jums pažįstama situacija, kai prabudus ryte nugaros skausmai neleidžia pakilti iš lovos? O galbūt miegant jums užgula nosį ir taip negalite ramiai išsimiegoti? Visa tai gali būti jūsų seno čiužinio padariniai. Šiomis problemomis skundžiasi bene kas antras Lietuvos gyventojas, tačiau retas jų susimąsto, jog šis diskomfortas gali būti pašalintas akimirksniu. Taigi, jei jums įdomu, kaip įveikti šias problemas ar tiesiog pagerinti miego kokybę – štai keletas patarimų, padėsiančių tai įgyvendinti.

ČiužiniaiVisų pirma jums derėtų įvertinti, ar čiužinys ant kurio miegate yra kokybiškas. Nepamirškite, jog čiužiniai išlaiko savo geriausias savybes ne visą gyvenimą, tad laikas nuo laiko juos reikia keisti naujais. Jei pastebite pragulas, girgždesius, tai gali būti ženklas, jog jūsų čiužinys jau atitarnavo savo laikotarpį. Žinoma, neretai pasitaiko atvejų, kai net ir puikiai atrodantys čiužiniai nėra kokybiški, ar tiesiog neatitinka jūsų kūno reikalavimų. Visa tai galite nuspėti iš atsirandančių nugaros ar kaklo skausmų. Dar vienas puikus indikatorius – miego kokybė. Jei pastebite, jog nakties metu nuolatos prabundate ir ieškote patogesnės padėties,- gali būti jog jūsų čiužinys jums tiesiog netinka. Geriausias pasirinkimas, renkantis naują čiužinį – bambuko pluošto čiužiniai. Pastarieji sugeba prisitaikyti prie bet kokių kūno formų, bet leidžia puikiai išsimiegoti įvairaus svorio žmonėms. Tokio tipo čiužiniai taip pat mažina atsiradusius nugaros skausmus, tempimą kaklo srityje bei leidžia mėgautis pilnaverte miego kokybe. Taigi, jei jums pabodo švaistyti savo branginamą poilsį vėjais – bambuko pluošto čiužiniai jums gali padėti išspręsti šią problemą.

Visgi, pasitaiko atvejų, kai žmonės nemažai laiko praleidžia vasarnamiuose ar sodybose, kur nėra stacionarių lovų su čiužiniais. Tokiose situacijose žmonės priversti kankintis miegodami ant suskleidžiamų sofų. Šioje vietoje geriausias pasirinkimas – antčiužiniai. Nesate girdėję kas tai? Antčiužiniai tai įprastų čiužinių atmaina. Jų storis yra ženkliai mažesnis, dėl to, jog jie skirti senų miegojimo paviršių atnaujinimui. Pasirinkę tokio tipo čiužinuką, kurio storis siekia vos šešis centimetrus, galėsite atnaujinti savo sodo lovą ar sofą. Antčiužiniai yra labai pat0gus prireikus transportuoti ar tiesiog suvyniojus padėti į spintą. Žinoma, be viso to čiužinukai pasižymi ir kitomis savybėmis, tokiomis kaip užtikrinta apsauga nuo dulkių, erkučių ar kitų kenkėjų, jie yra itin pralaidūs orui ir leidžia pajusti miego kokybę net ir prasčiausiomis sąlygomis. Taigi, jei mėgstate keliauti, vasaroti sode ar tiesiog nenorite pirkti naujos lovos – antčiužinis padės atnaujinti seną čiužinį ir pakeis jūsų miegą jau pirmąją naktį.

Šiais laikais nemažai žmonių skundžiasi alergijomis, tačiau tik nedaugelis supranta, jog viso to priežastis gali slypėti čiužinyje. Investicija į kokybišką čiužinį ar antčiužinį gali ne tik padėti jūsų sveikatai, tačiau taip pat pagerinti jūsų poilsį, kurį šiomis dienos tapo įprasta be galo vertinti.

456
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *