"Calma" čiužiniai jūsų geresniam miegui

Miegas yra labai svarbus mūsų gyvenime – apytiksliai net trečdalį dienos praleidžiame miegodami, be to, per miego seansą mes turime pasiilsėti ir pasisemti jėgų ir energijos visai dienai. Neveltui sakoma, kad išsimiegojęs žmogus – tai gražus ir laimingas žmogus. Tačiau dažnai žmonės susiduria su problema, jog ryte atsikėlus nesinori išlipti iš lovos, nes jaučiasi neišsimiegoję ir pavargę. Kaip pasiekti tą pilną komfortą ir pagaliau rytais pabusti su šypsena ir entuziazmu pradėti naują dieną?

čiužiniaiBene svarbiausias miego atributas – tai čiužinys. Net jei antklodės bus geriausios kokybės, tačiau čiužinys nebus komfortabilus, jūsų miegas nebus malonus. Čiužinys miegui – tai lyg pamatai pastatui. Būtent todėl būtina pasirūpinti jo kokybe ir išsirinkti patį geriausią!

„Calma“ internetinė parduotuvė siūlo būtent tai, ko jums labiausiai reikia. „Calma“ čiužiniai – tai yra garantija jūsų aukščiausiam komfortui. Jie yra gaminami iš NASA moklininkų sukurtos viskoelastinės medžiagos „Visom“ (anglai ją vadina tiesiog „gudri medžiaga“).

„Visom“ medžiaga ne be reikalo Anglijoje nusipelno tokį vardą – ji reaguoja į kūno temperatūrą bei svorį, tačiau visiškai sugeba ignoruoti aplinkos temperatūrą, tad jums nereikės dėl jos nerimauti.

Tai ne vienintelė gera šios medžiagos savybė. „Visom“ yra unikali savo dideliu oro pralaidumu, todėl ant jos nėra per karšta miegoti, o kūnas gali laisvai kvėpuoti.

„Calma“ čiužinius galima pasirinkti pagal storį ir dydį. Yra dviejų dydžių 7cm storio „Calma“ čiužinys vaikams ir 15cm bei 20cm čiužinys suaugusiems, kurio dydį galima pasirinkti iš keturių skirtingų variantų.

Išskirtinis pasiūlymas jums, kurio daugiau negausite jokioje kitoje parduotuvėje – „Calmoje“ galima pagaminti nestandartinio dydžio čiužinį pagal užsakymą!

„Calma“ čiužinių viršutinis užvalkalas yra lengvai nuimamas ir jį galima visada išplauti. Vidinis turi antibakterinių ir antialerginių savybių ir yra neplaunamas. Čiužinyje nėra sąlygų daugintis dulkių erkutėms ir grybeliui, tad „Calma“ čiužiniai puikiai tiks alergiškiems žmonėms.

„Calma“ čiužiniai ne tiks suteiks jums nuostabų miegą, bet ir pagerins jūsų sveikatą! Šios parduotuvės siūlomi čiužiniai mažina stuburo ir sąnarių skausmą. Taip pat mažina įtampą viso kūno raumenyse bei gerina kraujotaką.

„Calma“ čiužiniai yra ilgaamžiški bei kokybiški – todėl jiems suteikiama net 15 metų garantija!

Apžiūrėti visas siūlomas prekes ir sužinoti daugiau informacijos apie jas galite užsukę į „Calma“ internetinės parduotuvės svetainę calma.lt. Taip pat jus pakonsultuoti ir į visus jums rūpimus klausimus atsakymus galite sužinoti tiesiog paskambinę telefonu 8 640 77337 ar parašę el. paštu info@calma.lt.

643
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *