Dantų implantacija dantų implantais

Ne visi žmonės gali pasigirti tvirtais dantimis. Bėgant metams, dantys, ypač netinkamai juos prižiūrint, ima gesti, iškrenta. Dėl netobulos šypsenos imame kompleksuoti, mažiau šypsomės, o tai sukelia nepatogumų. Taigi viena geriausių išeičių – dantų implantacija. Šis gydymo būdas ir naujo danties „įsodinimas“ tampa vis populiaresnis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Daugelis pasiryžusių implantuoti vieną ar kelis dantukus, jau atėję pas specialistus būna susipažinę su šia sistema. Tačiau atsakymų į kai kuriuos klausimus internete nerasime, tad geriausia informaciją, kas yra dantų implantai ir kitus niuansus sužinoti iš pirmų lūpų.

Dantų implantacija

Dantų implantacija dantų implantais

Labai svarbus niuansas – tai dantų implantacijos kaina. Žinoma, esame viliojami pačių įvairiausių akcijų, nuolaidų, tačiau dažnai visa tai būna tik reklaminis triukas ir apgaulė naiviems vartotojams apgauti. Sutaupę kelis šimtus litų dabar, galime išleisti kur kas didesnes sumas vėliau. Taigi eksperimentuoti neverta – geriausia iš pat pradžių rinktis patikimus meistrus, kurie su dantų implantacija susipažinę jau seniai ir turi ilgametę patirtį implantacijos srityje. Toliau kalbant apie kainas, verta pasidomėti, ar į implantacijos procedūros kainą įskaičiuoti tik patys dantų implantai, ar ir visa procedūra. Dažnai klinikos „sužaidžia“: vilioja žema kaina, tačiau pateikia informaciją apie paties implanto kainą, o apie procedūrą tarsi netyčia nutyli. Reikėtų įsidėmėti, kad ir pati procedūra yra ganėtinai brangi ir užimanti nemažai laiko.

Dantų implantacija – tai išties greita ir neskausminga procedūra, įprastai trunkanti 15-20 minučių. Žinoma, yra atvejų, kai reikia ir kelių, dviejų ar trijų sudėtingesnių operacijų, tačiau tokia situacija pasitaiko tik kas trečiam-ketvirtam pacientui, tad iš karto baimintis nereikėtų. Šie pacientai turi kaulo stygių, implantas neturi atramos, todėl reikia ieškoti kitų sprendimų. Vienaip ar kitaip, sprendimai vis viena randami ir žmogaus šypseną papuošia nauji dantų implantai.

Žinoma, daugeliui žmonių kyla baimė, kad implantas neprigis, tai yra kad nebus stabilus ir lygiavertis su kitais dantimis, bus sunku kramtyti, jis klibės ir t. t. Analogiškai atsiranda baimė prarasti pinigus bei bergždžiai sugaišti nemažai laiko. Tačiau baimintis nereikėtų, nes tik keliems pacientams iš šimto dantų implantai neprigyja. Be to, implantui neprigijus, klinika suteikia 100 proc. garantiją ir po kelių mėnesių deda naują implantą. O nesėkmingo atvejo metu dažnai ir grąžinami pinigai, taigi jokios rizikos nėra. Beje, dantų implantacija yra ilgametė investicija, nes implantai paprastai tarnauja nuo 10 ir daugiau metų. Žinoma, reikia kruopščiai laikytis burnos higienos taisyklių – kasdien, rytą ir vakarą valyti ir prižiūrėti dantis. Antra, vienas implantas turi būti greta 1 sveiko danties, du implantai gali prilaikyti ne daugiau trijų dantų ir taip toliau. Taigi skubėkite konsultuotis ir puoškitės spindinčia šypsena!

207
4.5/5 ( 90% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *