Dantų protezavimas panaudojant implantus

Vienos iš labiausiai aptariamų odontologijos sričių yra dantų protezavimas ir dantų implantai. Pastarieji – kiek modernesnė procedūra. Palyginti su ja protezai atrodo kiek senstelėję. Ir visgi… Odontologija, kaip ir visas pasaulis, tobulėja. Tad jūsų dėmesiui – dantų protezavimas panaudojant implantus.

dantų implantaiDantų protezavimas daugeliui pacientų padeda džiaugtis gyvenimu, bendravimo malonumais bei skanių valgių ragavimu, tačiau dantų implantai pasižymi didesniu skaičiumi privalumų. Todėl pernelyg didelės nuostabos gal ir nekyla, kai išgirstama apie protezavimą naudojant implantus. Taigi, per daug nesigilinant į įvairiausius užkaborius vertėtų bent kiek pasidomėti, kas per procedūra yra tas dantų protezavimas panaudojant implantus.

Reikėtų pradėti nuo to, jog apskritai dantų protezavimas gali būti šių rūšių: protezavimas naudojant vainikėlius, laminates, protezus ir, žinoma, minėtuosius implantus. Šis procesas pirmiausia siejasi su nauda pacientams. Na, o pastaroji taip pat lyginama su sveikata ir gražia šypsena. Dantų implantai laikomi pažangiausiu protezavimo būdu. Tad galima galvoti ne apie bet kokią, o apie maksimalią naudą.

Dantų protezavimas naudojant implantus skirstomas į du pagrindinius etapus. Pirmasis žingsnis – implanto įsodinimas, o antrasis – protezavimas ant implantų.  Skiriasi ir, paprastai tariant, rūšys. Pasitaiko situacijų, kai trūksta vieno danties, kelių arba jų visai nėra. Tad dantų implantai ir dantų protezavimas jais vertas kelių situacijų aptarimo.

Atvejis, kai nėra kelių dantų

Kai kuriems pacientams aktualu, kaip vyksta dantų protezavimas panaudojant implantus, kai vienoje eilėje trūksta ne vieno, o kelių dantų. Tokį atvejį galima laikyti kiek brangesniu bei, suprantama, kiek sudėtingesniu. Dantų implantai iš dalies siejasi su odontologo rūpesčiu. Tiksliau, gydytojas pasako, kiek implantų reikės.

Dantų protezavimas, kai trūksta vieno danties

Tai paprastesnė procedūra. Odontologo rūpestis – paimti dantų įspaudus. Pagal pastaruosius vyksta dantų karūnėlės gamyba. Na, o karūnėlė tvirtinama ant implanto galvutės. Vieno danties protezavimas, kai naudojami dantų implantai, yra procedūra, kuri itin vertinama, kadangi nenukenčia aplink esantys dantys. Daugelis žmonių atsižvelgia būtent į šį faktorių.

Dantų protezavimas, kai panaudojami dantų implantai, o žandikaulis visai be dantų

Tai taip pat didžiulę naudą suteikianti procedūra. Ant tam tikro skaičiaus implantų dedama ne karūnėlė, o visas jų lankas. Dantų implantai suteikia nepriekaištingą komfortą, mat dantų protezavimas panaudojant pastaruosius nepasižymi jokiu nemaloniu judėjimu ar pan.

Taigi, galima apibendrinti, jog dantų implantai ir protezavimas jais naudojami trimis atvejais. Pirmasis – kai trūksta vieno danties. Antrasis – kai trūksta daugiau nei vieno danties. Trečiasis – kai žandikaulyje visiškai nėra dantų. Vadinasi, tai įvairiapusiška pagalba ir galimybė gyventi pilnavertį gyvenimą. Na, o svarbiausia – džiuginantis rezultatas, aukštas komforto lygis ir pasaulį skaidrinanti šypsena.

548
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *