Geriausi būdai atsikratyti nereikalingų plaukelių

Švelni ir lygi oda kiekvienos moters svajonė, todėl norint visuomet džiaugtis tokiu malonumu, reikia apgalvoti nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdus, kurie tiktų individualiai odai. Plaukelių šalinimas nuo kūno, galima sakyti, šiuo metu yra kiekvienos moters kasdienybė, todėl norisi atrasti efektyviausių ir veiksmingiausių būdų, kurie tiktų būtent jums. Šalinti plaukelius galima keliais būdais, svarbiausia pasirinkti tokį, kuris džiugintų, nekeltų alergijų, per didelio skausmo ir kitų nemalonių pojūčių.

Depiliacijos priemonėsDepiliacijos priemonės gali suteikti ilgalaikius rezultatus arba būti labai trumpalaikiai. Skutant plaukelius, jie pašalinami be šaknies, todėl gali ataugti labai greitai. Vienoms per porą dienų, kitoms net ir per kelias valandas galima pastebėti ilgesnius plaukelius. Plaukelius šalinant su šaknimis, švelnia oda galima džiaugtis ilgesnį laiką, dėl ko daugelis moterų ir pasiryžta šiek tiek sudėtingesnei ir skausmingesnei procedūrai, tačiau vėliau mėgaujasi galimybe nesirūpinti plaukeliais kurį laiką. Puikių priemonių depiliacijai rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Apie skustuko ir specialių kremų plaukelių šalinimui veikimą greičiausiai žino daugelis. Tai vieni dažniausiai naudojamų variantų, kurie nekelia jokio skausmo ir tiesiog pašalina plaukelius trumpam laikui. Žinoma, tokios depiliacijos priemonės turi savų minusų, tačiau jie nėra tokie dideli, kad priemonės nebūtų naudojamos. Nuo skustukų gali išberti, o štai depiliaciniai kremai ne visuomet geba pašalinti storesnius plaukelius.

Depiliacijos priemonės ilgalaikiam efektui gali būti vaškas, cukrus, lazeris, elektrinis prietaisas, fotoepiliatorius, epiliatorius. Vaškas ir cukrus veikia labai panašiai, tačiau cukrus labiau tinkamas jautrios odos savininkėms. Šilta masė tepama ant odos, jai sukietėjus, ji nuplėšiama kartu su plaukeliais. Lazeriu ar elektros srove naikinami plaukeliai pas specialistus. Taip laikui bėgant plaukelių išvis gali nebelikti, tačiau tokios procedūros gana brangios.

Epiliatorius išrauna plaukelius su šaknimis, todėl suteikia ilgalaikius rezultatus kaip vaškas ar cukrus, tačiau ne visi prie tokios procedūros pripranta, nes plaukeliai traukiami po vieną ar kelis, kas gali sukelti didelį skausmą. Fotoepiliatorius tai prietaisas, kuris gali būti naudojamas namuose, po plaukelių skutimo. Jis skirtas tam, kad sumažintų plaukelių ataugimo greitį ir juos panaikintų. Plaukeliai laikui bėgant gali pradėti nebeaugti.

1516
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *