Dovanos

DovanosKol dar turime pakankamai laiko iki gimtadienio ar kitos šventės galvoje mirga daugybė minčių. Idėjos dovanoms galvoje nebetelpa… Atrodo šis daiktas būtų tobula dovana ir šis dalykėlis jam puikiai tiktų, o ir to jam reiktų. Bet viskas tuo ir pasibaigia.. Neskubi pirkti, nes turi pakankamai dar laiko. Tikiesi, kad galvoje atsiras dar geresnių minčių, naujų idėjų.. O ar jų atsiranda?

Štai ir liko kelios dienos iki šventės (gerai jei ne kelios valandos) ir supranti, kad mintys tebuvo mintys. Iš daugybės minčių galvoje liko tik vienas klausimas: „Ką padovanoti?“. Ankstesnėms mintims įgyvendinti pritrūksta laiko, kitoms ir galimybių nebėra, o dar kitos tiesiog užsimiršo. Kai laiko trūksta tai ir dovanos ieškojimas nebebūna nuoširdus, tuomet dažnai dovana tampa neapgalvota, nesusieta su žmogumi, jo charakteriu, pomėgiais ir t.t

Kiekvienas bent kartą yra atsidūręs tokioje situacijoje. Mokykla, universitetas, darbai ar kita veikla atima didžiąją dalį mūsų laiko. Norint, kad mintys nedingtų iš galvos reikėtų jas užsirašyti. Atrodo viskas labai paprasta, bet tai iš ties naudinga. Prisimink Kalėdų karštligę ir dovanų pirkimą. Tuo metu visi kaip pamišę bėga, lekia ir perka viską, kas papuola po ranka ir nėra jokio konkretumo. Dovanos bei jų pirkimas tuomet tampa tikrai ne mieliausiu užsiėmimu. Pagalvok, kaip būtų gerai.. Artėja Kalėdos ar kita svarbi šventė, o tu jau iš anksto žinai, ką dovanoti. Vasaros metu išgirdai apie ką svajoja tavo geriausias draugas – užsirašei, prisiminei, ko trūksta tavo mamai – užsirašei, pamatei, kad brolis svajoja apie naują daiktą, tačiau laisvų pinigų įsigyti jam nėra – užsirašei. Ir tuomet viskas paprasta – eini su sąrašu į parduotuvę, jokio streso, jokių blogų minčių, jokių klausimų: „Ką dovanoti?“, tiesiog pilnas krepšys dovanų.

Kad būtų viskas taip parasta kaip atrodo.. Žinome visi, kad artimam žmogui negaila nieko. Jei viskas priklausytų tik nuo mūsų, tai mylimam žmogui dovana būtų jo svajonių automobilis ar tai ko jis labiausiai trokšta. Tačiau šioje situacijoje dalyvauja ir mūsų finansinės galimybės, kuriomis dažnai mums tenka nusivilti. Mūsų norai ir kišenėje švilpaujantys vėjai priverčia keisti susidariusią situaciją. Ir tai tikrai nėra blogai. Daugelis žmonių patvirtins, kad ne materialios dovanos svarbiausia. Visiškai nesvarbu kiek dovana kainavo, svarbu, kiek ji gali reikšti žmogui ir kiek gerų emocijų gali suteikti. Įsimintiniausios dovanos gali ir visiškai nieko nekainuoti, tereikia pasitelkti turimą fantaziją. Fantazijos trūkumas nėra problema, nes dovanų idėjos tai ne tik vienintelės mintys jūsų galvoje – internete pilna šaunių idėjų dovanoms, kuriomis galėsite pasinaudoti ir pritaikyti savo artimųjų šventėms. Vienintelė problema yra baimė, nes dauguma žmonių nedrįsta dovanoti nematerialių dovanų, nes tikina, kad šiuo metu tik materialios dovanos yra priimtinos. Bijo likti nesuprastais ar neįvertintais. Negalima leisti baimei užvaldyti jūsų mintis. Reikia rizikuoti ir tikrai jūsų dovana bei jūs pats būsite įvertinti.

Galiausiai, kad ir kokią dovanų idėją ar dovaną pasirinktumėte, sulaukus didžiulės šypsenos veide ir pasitenkinimo šūksnio iš jubiliato, būkite tikri – ji taps žymiai brangesne ir vertingesne dovana už bet kokį brangiausią daiktą. Šalin savo baimes būti neįvertintais ir pirmyn realizuoti savo mintis.

538
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *