Kaip išrinkti dovaną?

Visi mėgstame šventes, o dar labiau dovanas. Juk dovanos suteikia džiaugsmo ne tik gaunančiam, bet ir dovanojančiam. Parinkus tinkamą dovaną galima ne tik nudžiuginti brangų žmogų, bet ir išreikti savo jausmus. Labai dažnai pirkėjai susiduria su problema ką išrinkti.

dovanosDovanos skirstomos pagal kategorijas į dovanas moterims, vyrams ir vaikams. Toliau galima išskirti dovanas vyrui ir žmonai, mamai ir tėčiui, seneliams, draugams, pažįstamiems, verslo partneriams, darbo kolegoms, vaikinui ar merginai. Kiekviena dovana yra ypatinga. Svarbiausia gerai pagalvoti ko reikia tam asmeniui, kuriam bus įteikta dovana. Jos būna skirtos gimtadieniams, mokslo baigimo ar išėjimo iš darbo proga. Taip pat ypatingos šventės, tokios kaip vestuvės, krikštynos ar vaiko gimimas reikalauja itin atidaus rinkimo etapo.

Šiuo metu įvairių dovanų galima rasti ne tik stacionariose parduotuvėse, bet ir internetinėse. Tai labai patogu, nes greitai ir pigiai galima užsakyti reikiamą dovaną, kuri bus pristatyta tiesiai Jums ar netgi į dovanos gavėjo namus. Tai bus puiki staigmena. Dažniausiai moterims ir merginoms dovanojamos gėlės, papuošalai ir kvepalai. Vyrams – kvepalai, piniginės ir įvairūs su technika susiję daiktai. Mažieji gauna žaislus ir žaidimus. Tačiau visiems, kurie nori nustebinti savo brangius žmones ar tiesiog pabodo klasikinės dovanos, gali rinktis iš neįprastų. Vyrui, kuris mėgsta alų tiks alaus šalmas ar puodelis su juokingais užrašais. Merginoms patinka šviečiančios pagalvėlės ar stilingi ir originalūs skėčiai. Vyresni žmonės vertina šiuolaikinius žadintuvas, kurie turi ne tik reikalingiausias funkcijas, bet ir groja mėgstamą melodiją ar tokie, kuriuos norint išjungti teks keltis iš lovos.

Dovanų kaina dažniausiai yra atskira ir labai dažnai gvildenama tema. Tikslių nustatytų skaičių niekur nerasite. Todėl patariama pagalvoti kokiam asmeniui dovanosite dovaną, kiek galite skirti pinigų ir kokia tai proga. Juk nedovanosite tokios pačios dovanos už tą pačią sumą pinigų eidami į vestuves ir į įkurtuves. Jeigu bijote suklysti – vadovaukitės šia taisykle „Kuo svarbesnė šventė, tuo brangesnė dovana“. Tai pat brangiems žmonėms mes įprastai nelinkę per daug taupyti, o mažai pažįstamiems galima dovanoti kažką simboliško ar kuklaus.

Nesvarbu už kokią pinigų sumą pirksite dovaną, svarbiausia dėmesys, kuris bus skirtas renkant dovaną. Taip pat nepamirškite dovanos įpakavimo. Tai suteiks išskirtinumo ir parodys koks svarbus Jums yra žmogus, kuriam įteiksite ją. Nuoširdi šypsena ir dėmesys visada džiugina mus.

706
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *