Drabužiai internetu ar iš parduotuvės?

Šiandien, drabužiai internetu, kaip ir gausybė kitų prekių, yra pasiekiami lengva ranka. Užtenka vos kelių pelės paspaudimų ir sau patinkantį rūbą išsirinksite iš kart. Internetas ir prekyba jame turi tiek pliusų tiek minusų, tačiau svarbu atsiskirti savo prioritetus ir suvokti, kaip elgtis yra geriau, t.y. pirkti internete ar, vis gi, keliautį į artimiausią parduotuvę.

Drabužiai internetu

Drabužiai internetu

Kuo internetas yra pranašesnis, turbūt, visi suprantame – tai greita ir patogu. Tiesiog sėdint namie, užkandžiaujant, ar žiūrint mėgstamą filmą, tuo pačiu galima apžiūrėti ir naujausias mados tendensijas ir atnaujinti garderobą. O ypač tai daryti vilioja greitai beiskeisiantis metų laikas. Šylant orams norisi nusimesti jau žieminį paltą ir susirasti sau patinkančius, na pavyzdžiui – marškinėlius. Taigi, imame kompiuterį ir ieškome kažko naujo, kažko tokio kas nustebintų draugus ir aplinkinius, kas sužavėtų ir priešingos lyties atstovus, žinoma. O interneto asortimentas yra ypač didelis, o dar gi egzistuoja įvairios paslaugos, kai galima vos ne pačiam suskurti savo rūbą – užsidėti norimą paveikslėlį, pasirinkti iš gausybės atspalvių ir spalvų ir susikurti tikrai unikalų rūbą. Tai, vis gi, yra didžiausias internetinių parduotuvių pliusas prieš kitas rūbų prekybvietes. Antras bruožas kurį verta paminėti – jūsų perkamas rūbas tikrai nebus nei karto dėvėtas ar matuotas. Visi žinome, kad matuojantis rūbus žmonės juos geba ištampyti, ištepti, o blogiausia – palikti ten savo prakaito, ar dar kokių išskyrų, liekanų. Naivu būtų tikėti, kad visi einantys apsipirkti rūbų švariai išsiprausia, užsideda tik ką išskalbtus senus drabužius, kad tik, neduok Dieve, nesutepti parduotuvės asortimento. Trečia: apie greitį galima kalbėti daug, bet pati apsipirkimo trukmė internete visada bus mažesnė, viuen dėl to, kad ieškodami rūbų nejudinsite nieko daugiau apart savo rankų, nereiks stovėti eilėje prie persirengimo kabinų per išpardavimus, ar visą valandą aiškintis kur praitą kartą matėtę „tą nuostabią suknelę“. Internete, jei kas kabina akį, visada tai galima išsisaugoti savo asmeninėje duomenų bazėje.

Pagrindinis internetinės rūbų prekybos minusas, žinoma, yra dydžio atitaikymas, pažiūrėjimas ar tas rūbas tinka jums, kaip jis „limpa“ prie kūno. Bet, tei nėra bėda, kadangi kiekviena parduotuvė kurios verslas rūbai internetu pateikia dydžių schemą, kurioje nurodyta koks žmogaus rankų, kojų, krutinės ir t.t. dydis turėtų būti, norint ataitaikyti drabužį sau. Tad jei apsipirkinėjimas Jums nėra malonumas, o geričiau – rutinos dalis, tikrai verta apsvartsyti idėją pirkti drabužius internete. Tai bus greita ir patogu ir nevers ilgai sukti galvos. Be to, jei mėgstate apsipirkdami pasiimti draugą, čia irgi ne bėda, kai, šiandien, turime tokį gausų socialinių tinklų skaičių tiesiog nėra sunku nusiųsti patikusio rūbo „linką“ draugui.

162
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *