Erotinės prekės: ką dažniausiai renkasi dailiosios lyties atstovės?

Anksčiau erotinių prekių parduotuvė daugeliui atrodė tabu. Šiandien ne viena pora ar pavieniai asmenys nevengia užsukti į erotinių prekių parduotuves. Taip pat yra organizuojamos ir ekskursijos į tokias vietas. Na o jei nenorima ar nedrįstama eiti į parduotuvę, pasidairyti ir apsipirkti galima tiesiog internetu. Daugelis interneto erotinių prekių parduotuvių net neturi realių parduotuvių, nes, pardavinėjant internetu, nereikia nuomotis patalpų, samdyti darbuotojų ir taip toliau – kaštai išeina mažesni, todėl erotinės prekės yra kur kas pigesnės. Be to, apsiperkant tokiose parduotuvėse už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 50 Lt, prekės į nurodytą vietą atsiunčiamos visiškai nemokamai. Įmonės, kurių pagrindinį asortimentą sudaro erotinės prekės, garantuoja visišką konfidencialumą. Tai reiškia, kad, siunčiant prekes, ant pakuotės nebus pateikiama jokių logotipų, piešinėlių, nurodančių, kokios prekės yra dėžutės viduje.

Erotinės prekėsAnksčiau daugelis erotinių prekių tokio pobūdžio parduotuvėse buvo skirtos daugiausia merginoms ir moterims. Šiandien jau sunku suskaičiuoti, ar didžiąją dalį prekių sudaro moteriškos, ar vyriškos. Tarp moterų išlieka populiarūs seksualūs naktiniai, kojinės, kūno kojinės, įvairi kita apranda, pavyzdžiui, dirželiai. Prie rūbų galima priskirti ir antrankius su pūkučiais. Kai kurios sekso prekių parduotuvės pardavinėja ir kiek neįprastas prekes – preparatus ir lubrikantus, skatinančius vaisingumą bei nėštumo testus. Bene populiariausios erotinės prekės tarp moterų iki pat šių dienų išlieka vibratoriai. Jų kainos svyruoja nuo vos keliolikos litų iki maždaug 600 ar 700 litų. Už mažiausią kainą galima įsigyti tik visiškai įprastą mechaninį vibratorių be baterijų.

Geresnės kokybės, iš kokybiškų medžiagų pagaminti vibratoriai kainuoja nuo 150 iki 300 Lt. Jie daugiausia turi kelias veikimo padėtis, papildomų funkcijų. Kai kurie vibratoriai yra įkraunami ir tinka naudoti duše – nereikia jokių laidelių, tiesiog pakanka prietaisą pakrauti. Patys rangiausieji vibratoriai turi ir papildomus stimuliatorius, stimuliuojančius kitas erogenines zonas. Taip pat dailiosios lyties atstovės nevengia įsigyti vaginos rutuliukų, kurie stiprina šio organo raumenis. Neapsieinama ir be lubrikantų bei prezervatyvų, be kurių tiesiog neįsivaizduojami lovos žaidimai. Erotinės prekės populiarios per mergvakarius ir mergvakarius, tad čia pat galima įsigyti pripučiamų penio formos balionų, antspaudukų, statulėlių, netgi guminių lėlių ir kitų panašų prekių. Moterys mėgsta romantiką, tad jos dažniau nei vyrai sekso prekių parduotuvėse įsigyja žvakių, smilkalų, specialių lašiukų aistrai sukelti, eterinių aliejų, specialių aliejų masažui, garuojančių ir skleidžiančių malonų kvapą preparatų ir panašių prekių. 

430
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *