Fasadų šiltinimas

Tuomet, kai orai atvėsta ir pamažu temperatūra krenta žemiau nulio, norisi gyventi šiltuose namuose. Tai ne tik jaukumas, komfortas, bet ir sveikatai naudingas pasirinkimas. Norint, kad namų viduje būtų šilta reikia pasirūpinti ne tik gera šildymo sistema ar būdu, bet ir kitais svarbiais darbais, kuriuos geriausia atlikti statant būstą. Jeigu turite jau pastatytus namus, tuomet verta juos renovuoti – fasadu siltinimas yra puikus pasirinkimas visiems norintiems šiltai gyventi žvarbiomis žiemos dienomis ir naktimis.

fasadu siltinimasNepamirškite, kad teisingai įrengta šildymo sistema ir tinkamai atliktas fasado siltinimas, sumažins Jūsų šildymui skirtas išlaidas. Kartais namų savininkai renkasi šiltinimo būdą iš vidaus, tačiau geriau tai atlikti iš išorės, nes kitaip Jūsų namo erdvė sumažės, be to, fasadu siltinimas padės sutaupyti 25 % daugiau energijos, negu šiltinant iš namo vidinės pusės. Verta paminėti, kad fasado siltinimas tinka ne tik naujai statomiems, bet ir renovuojamiems namams.

Fasadu siltinimas skiriasi ne tik tuo, iš kurios pusės bus apšiltintas pastatas, bet ir medžiagomis, kurios naudojamos šiems darbams. Populiariausios išlieka: vata ir polisterenas, tačiau galima rinktis ir termoputas, poliuretaną, ar kitas medžiagas. Taip pat kiekviena medžiaga turi ne vieną rūšį, kuri skiriasi savo savybėmis ir kaina. Nevertėtų renkantis šiltinimo medžiagą kreipti dėmesį tik į kainą. Labai svarbu tinkamai pasirinkti medžiagas, kurios tinka būtent Jūsų būstui. Tai kas tinka iš plytų pastatytam statiniui, nebūtinai tiks mediniam namui. Žinoma reikia apsispręsti ir kokiu būdu bus padarytas namo fasadas: tinkuotas, apkaltas dailylentėmis ir kt.

Visada geriausia konsultuotis su šią sritį išmanančiais specialistais, kurie išsiaiškinę Jūsų lūkesčius ir namo savybes galės patarti ką verta rinktis, kas padės sutaupyti šilumos ir pinigų. Dažnai manoma, kad galima patiems imtis šio atsakingo darbo, tačiau geriau pasikliauti patikimais darbuotojais, kurie žino kaip reikia atlikti fasadų šiltinimo darbus. Juk svarbu ne tik estetinė namo išvaizda, bet ir kokybė. Tik kokybiškai atlikti darbai ir geros šiltinimo medžiagos garantuos puikų kainos ir kokybės rezultatą.

Fasadų šiltinimas yra puikus pasirinkimas visiems, kurie savo namuose nori ne tik jaustis jaukiai ir gyventi šiltai šaltuoju metų laiku, bet ir sutaupyti didžiąją dalį išlaidų, kurios turėtų būti skirtos šilumai palaikyti. Nepamirškite, kad namų mikroklimatas bus daug geresnis, o tai labai svarbu Jūsų ir Jūsų šeimos narių sveikatai.

645
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *