Patarimai vestuvių ir krikštynų fotografams

Negalima nuvertinti tinkamos šeimos švenčių įamžinimo vertės. Tikimės, kad šie patarimai padės norintiems įamžinti šias vienas svarbiausių gyvenimo akimirkų.

Patarimai vestuvių fotografams:

fotografasJūs, kaip vestuvių fotografas, turite pajusti kurių 2-3 nuotraukų nuotaka išties norės. Turite instinktyviai pajusti be kurių kadrų vestuvių albumas bus neišbaigtas. Sutelkus dėmesį visa tai padaryti nėra labai sunku, o įvaldę šį meną išvengsite daug širdies skausmo.

Niekada nesivaišinkite svečių sutikimo vietoje. Jei būsite primygtinai prašomas, pasakykite, jog ką tik užkandote ar laikotės griežtos dietos. Kodėl? Prie stalo besibūriuojančių žmonių bendravimo įamžinimas, o ne vaišės yra jūsų pagrindinis tikslas. Be to, tai gali suerzinti už puotą mokantį asmenį. Juk jūs – fotografas, o ne svečias.

Būkite nematomas. Ši diena priklauso ne jums, o nuotakai. Todėl nesistenkite būti dėmesio centre, tačiau atlikite savo darbą.

Labai dažnai vestuvėse atsiranda veikėjų, turinčių neprastą fotoaparatą ir nuolatos besiveržiančių fotografuoti nuo jūsų peties. Skųsdamiesi, teisindamiesi jais ar dar blogiau su jais konfliktuodami tik gadinsite šventę, todėl verčiau paskirkite jam kažkokią užduotį, tarkim, laikyti reflektorių. Tegu jaučiasi esantis komandos nariu.

Šiais laikais, kai kiekvienas turi po bent jau skaitmeninį fotoaparatą ir, žinoma, nori pats prisidaryti nuotraukų, tokių atvejų tik daugėja. Užuot leidę svečiams siautėti paverskite tai žaidimu. Pavyzdžiui, galite pažadėti, kad padarę savo nuotraukas kokią minutę leisite jiems fotografuoti kiek tik jie panorės. Galiausiai jie pagaus ritmą, pasijus laimingi ir jums nereikės su jais kovoti. Nuotaka jus už tai tikrai pamils.

Planuodami darbus laiką būkite nusiteikę padauginti iš dviejų. Atminkite, nuotakos visada vėluoja. Tiesą sakant, vestuvėse visi vėluoja. Jums telieka atsipalaiduoti, priimti visa tai ir taip sumažinti patiriamą stresą.

Atminkite – kamera atspindi abi puses. Jei būsite nuliūdęs ar nervingas gali būti, kad taip jūsų vestuvių fotografijose atrodys ir nuotaka. Atsipalaiduokite, nusiraminkite, apsišarvokite kantrybe ir puikiai praleiskite laiką.

Fotografuokite vaikus. Visi nori nuotraukose išvysti savo atžalas, galbūt patenkinti svečiai nusisamdys jus savo šeimos šventei įamžinti.

Patarimai fotografuojantiems krikštynas

Daug kas priklauso nuo vietos, kurioje vyks krikštynos. Jei krikštynų fotografavimas vyks modernioje bažnyčioje, jums nereikės sielotis dėl šviesos trūkomo, kita vertus, tikėtina, jog prireiks fotografuoti su blykste.

Patartina nefotografuoti pačios ceremonijos – užteks padaryti keletą kadrų krikštykloje po ceremonijos, kuriuose būtų įamžinti visi svarbiausi asmenys, įskaitant ir dvasininką ir senelius. Tokiu būdu gausite tai, ko norite ir minimaliai kišitės į neeilinės dienos įvykius.

Rekomenduojama prieš ceremoniją apžiūrėti bažnyčią, kurioje vyks krikštynos. Tokiu būdu galėsite patikrinti kiek šviesos patenka į patalpą ir nuspręsti, kur jums derėtų stovėti fotografuojant. Derėtų pasiklausti dvasininko, ar galėsite naudoti blykste ir ar jo netrikdys jei stovėsite tam tikroje vietoje.

Teksto gramatikos analizėir automatinis taisymas. Įkelk tekstą ir naudokis nemokamu įrankiu – tai greitas klaidų taisymas online. Skirtas lietuvių klabos tekstams. Taiso gramatiką, stilistiką, rašybą ir visus teksto rašybos niuansus. Išbandyk ir naudokis nemokamai.

544
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *