automobiliu nuoma

Automobilių nuoma Vilniuje tai yra puikus sprendimas

Automobilių nuoma tai yra labai naudinga paslauga. Šios paslaugos prireikia ne tik automobilių savininkams, kurie laikinai prarado savo automobilį, tačiau ir tie kas planuoja įsigyti automobilį. Automobilių nuoma padės pamiršti varginančias ir ilgas keliones. Taigi jūs dar tik planuojate įsigyti naują automobilį? Jūsų automobilis yra remontuojamas? Jūs esate įmonės vadovas ir jūs neturite laiko spręsti su transportu susijusių klausimų arba jūs tiesiog žinote, kad tai sukels papildomas išlaidas ir rūpesčius? O galbūt jūs tiesiog atvykote į kitą miestą komandiruotei arba pailsėti? Automobilių nuoma Vilniuje, kurią teikia UAB ,,Autohera“ jums tikrai pravers.

automobilių nuomaMes nuomojame tik geros būklės ir techniškai tvarkingus automobilius mes galime pasiūlyti tikrai naudingas sąlygas ir glaudų bendradarbiavimą su klientais. Nuomos paslaugos yra teikiamos labai paprastai jums tik reikės pateikti savo pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Vairuoti automobilį gali tik asmenys, kuriems jau yra 21-eri metai. Jei mūsų nuomojamas automobilis staiga sugestu mes jums žinoma suteiksime pakaitinį. Minimalus laikotarpis kuriam jūs galite išsinuomoti automobilį, tai 24 valandos, taip pat jūs galite išsinuomoti automobilį su vairuotoju ir važinėjimas gatvėmis jums virs tikru poilsiu. Automobilio nuoma su vairuotoju yra naudinga, jei jūs keliaujate į verslo kelionę, važiuojate pasitikti svečių arba į renginį. Savo automobilių parke mes turime pačius įvairiausius automobilius, kurie įtiks net pačiam reikliausiam klientui. Jums tereikia susisiekti su mumis ir jūs jau greitai gausite savo naują automobilį, o už automobilio nuomos paslaugas galėsite atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek ir banko pavedimu.

Jūs gi žinote ką reiškia turėti savo automobilį, jums reikės rūpintis remonto darbais, techniniu aptarnavimu, draudimu, ieškoti kur galima įsigyti atsargines detales. Tačiau jei jūs nuomojate automobilį visas šias problemas sutvarkys UAB ,,Autohera“. Taip pat jūs galėsite nesijaudinti dėl savo automobilio senėjimo, būtinybe jį parduoti ir įsigyti naują. Automobilių nuoma, tai yra paslauga, kuri garantuos jūsų kelionės saugumą, patogų važiavimą ir suteiks jums kur kas daugiau malonumo.

Su kokiomis problemomis gali tekti susidurti išsinuomojus automobilį?

Automobilių nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga, tad niekas neabejoja šios paslaugos naudingumu. Maža to, automobilių nuoma turi daug puikių privalumų, tačiau verta pabrėžti ir tai, jog išsinuomojus automobilį gali tekti susidurti ir su tam tikromis problemomis. Kokios tos problemos ir kaip jų išvengti? Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Automobilių nuomaVisa nesvarbu, kuriame Lietuvoje mieste nuspręsite pasinaudoti šia paslauga – automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste neapsaugo nuo problemų, kurios gali jums kilti vairuojant išsinuomotą automobilį. Žinoma, jei automobili gedimas bus rimtas, transporto priemonė bus pakeista, tačiau dėmesį reikia atkreipti į tai, jog yra situacijų, kuriose patys galite valdyti situaciją bei susitvarkyti su esama padėtimi.

Skaityti straipsnį “Su kokiomis problemomis gali tekti susidurti išsinuomojus automobilį?” »

Patarimai nuomojant automobilį

Automobilių nuoma Kaune

Automobilių nuoma Kaune

Kadangi pasaulyje plačiai naudojamasi nuomos teikiamomis galimybėmis, jos neaplenkia ir mūsų Lietuvos. Po truputėlį visuomenė priima į savo vartojamų paslaugų ratą ir automobilių nuomą. Tačiau yra tokių žmonių, kuriuos šios naujovės nežinomybė juos atstumia, tad tam, kad sužinotumėte šios paslaugos galimybes, turėtumėte surizikuoti ir išbandyti. O nežinomybę galite aplenkti keliais patarimais, kuriais remiantis pigi automobilių nuoma jūsų tikrai neišgąsdins.

Įsitikinkite, ar turite galimybę išsinuomoti automobilį

Kadangi dažniausiai nuomojami automobiliai yra vieni iš naujesnių modelių, kompanijos reikalauja, kad tokias transporto priemones galėtų išsinuomoti tik atitinkamą patirtį sukaupę vairuotojai. Tad prieš nuomojant automobilį įsitikinkite, kad jūs atitinkate amžiaus ir stažo limitą. O tam, kad išvengtumėte dar didesnių nesusipratimų, pasitikrinkite, ar jūsų vairuotojo pažymėjimas galios visą laiką, kai naudositės išnuomotu automobiliu.

Skaityti straipsnį “Patarimai nuomojant automobilį” »

Automobilių nuoma Vilniuje

Šiais laikais gyvenimas be transporto priemonės yra tiesiog neįsivaizduojamas. Vieni naudojasi viešuoju transportu, o kiti – automobiliais. Pirmuoju atveju pliusas tas, kad tai yra gana pigus susisiekimo būdas, tačiau reikia prisitaikyti prie nustatyto grafiko, skubėti į tam tikrą stotelę, planuoti persėdimus tam, kad pasiektumėte tikslą. Tuo tarpu automobilis „suvalgo“ pinigėlius, kurie skirti kurui, tačiau savininkas tampa visiškas nepriklausomas nuo laiko, važiuoti jis gali kur nori ir kada nori. Tačiau norint turėti nuosavą automobilį reikia finansiškai stabiliai stovėti ant kojų tam, kad transporto priemonė būtų aprūpinta visais eksploatavimui reikalingais dalykais.

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma Vilniuje

Tokiame dideliame Lietuvos mieste kaip Vilnius, laiką taupantys žmonės yra linkę naudotis automobiliais, ypač kai kalba eina apie verslius asmenis, kuriems yra įprasta važinėti pas klientus, todėl dienos be savo automobilio jie negali įsivaizduoti. O tie, kurie įsidarbina tokioje verslioje įmonėje, tačiau neturi savo asmeninio automobilio, susiduria su dilema, kurios viena iš sprendimo galimybių yra automobilių nuoma Vilniuje. Ši paslauga yra itin mėgstama stambių įmonių kolektyvo, kadangi tokiu būdu darbovietė aprūpina savo darbuotojus viena reikalingiausia darbo priemone –  automobiliais.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma Vilniuje” »