automobiliu stiklu remontas

Automobilių stiklų remontas

Tinkamai prižiūrimi automobilių stiklai – viena svarbiausių, pagal savo atliekamą funkciją, automobilių dalių. Tai ir apsauga nuo lietaus bei sniego, ir gero matomumo garantas. Bet kuris, save, šeimą ir kitus eismo dalyvius saugantis žmogus rūpinasi, kad jie būtų tvarkingi.

automobilių stiklaiTačiau ne visi supranta, jog ne bet kokiomis priemonėmis galima naudotis. Daugelis, taupydami pinigus specialiems valikliams, langus valo tuo, kas pasitaiko po ranka, o tai gali su laiku pažeisti stiklo paviršių. Itin blogai elgiasi tie, kurie radę apsnigtą ir apledijusį automobilį, skubėdami ima viską gremžti nuo langų su įvairiais aštriais, tam visiškai neskirtais ir netinkamais daiktais, taip juos braižydami. Dar blogesnis variantas yra apipilti langus karštu vandeniu, norint atitirpinti kuo greičiau. Be abejonės, tai veiksminga, tačiau stiklai, nuo tokio staigaus temperatūros šuolio, gali tiesiog perskilti. Tas pats gręsia ir bandant tirpinti įšalą iškart įjungus automobilio šildymą visu galingumu.

Tai tik keli pavyzdžiai, pagal kuriuos galima susidaryti bendrą įspūdį apie tai, kad kai kurių priežiūros klaidų vengimas tikrai gali padėti bent minimaliai sumažinti galimų pažeidimų riziką. Tačiau yra ir tokių dalykų, kurie visiškai nepriklauso nuo net ir rūpestingiausių automobilių savininkų pastangų. Tai gali būti autoįvykių pasekmės, vagių ir vandalų vieni iš darbų vaisių, netikėtai užkritusio didelės masės daikto padaryta žala ar netgi ne itin mus mėgstančių kaimynų darbeliai…

Skaityti straipsnį “Automobilių stiklų remontas” »