avialinijos

Paskutinės minutės lėktuvų bilietai – ekstremalams ir tikintiems savo sėkme

Dirbame penkias dienas per savaitę. Beveik ištisus metus. Tikriausiai dažną tokiu grafiku begyvenantį aplanko mintis apie nusipelnytas ir labai laukiamas atostogas, trunkančias porą savaičių ar mėnesį. Ką per jas nuveikti, jog netektų gailėtis dėl veltui sugaišto laiko bei būtų galima nuoširdžiai pasakyti: „Puikiai pailsėjau!“? Patarimas: sėskite į lėktuvą ir atitrūkite nuo įprastos aplinkos!

Paskutinės minutės lėktuvų bilietai – ekstremalams ir tikintiems savo sėkme

lektuvo bilietai internetu avia.ltJei „plaukiate pasroviui“ ir niekada nesate linkęs planuoti iš anksto, tikriausiai ne išimtis ir atostogos. Laukiate, jog kas nors pametėtų genialią idėją, kur ir kaip galite turiningai už priimtiną kainą pailsėti. Tokiu atveju jums į pagalbą skuba kelionių kompanijos su paskutinės minutės skrydžių pasiūlymais. Aviabendrovės nori parduoti kiek įmanoma daugiau lėktuvų bilietų kiekvienam maršrutui, tad likus kokiai savaitei ar tik kelioms dienoms iki skrydžio, „paleidžia“ į rinką bilietus labai patraukliomis kainomis. Aišku, tokie pasiūlymai finansiškai naudingi. Tačiau, iš kitos pusės, tai gana ekstremalu, nes žmogus, nusprendęs pasinaudoti tokia galimybe, turi greitai keisti savo planus ir leistis į kelionę. Be to, gali ir nepasisekti: atostogos bėga greitai, tad galite nesulaukti viliojančio pasiūlymo iš skrydžio bendrovės, jei lėktuvų bilietai pageidaujamu maršrutu bus išpirkti anksčiau.

Pigių skrydžių bendrovių pasiūlymai – praktiškiems ir mėgstantiems planuoti iš anksto

Kita alternatyva – pigių skrydžių bendrovės, veikiančios pagal priešingą principą. Jų parduodami lėktuvų bilietai pigiausi likus maksimaliam laiko iki kelionės bei palaipsniui brangstantys jai artėjant. Tad kelionę galima pradėti planuoti likus net keliems mėnesiams iki atostogų pradžios. Jūs ne tik būsite tikras,  jog „tilpsite“ į lėktuvą, skrendantį išsvajota kryptimi, tačiau sutaupysite  tikrai nemenką pinigų sumą, palyginus su tais, kurie bilietus pirks vėliau. Be to, galėsite netrukdomas pakuotis lagaminą ir nepamiršti reikalingiausių daiktų!

Taigi, akivaizdu, jog šiandien atostogas galime pasiimti „patiektas ant lėkštutės“ – tai yra pritaikytas pagal kiekvieno individualius poreikius ir galimybes. Nėra reikšmės, ar planuojate pusę metų, ar savaitę: svarbiausia, jog gerai pailsėtumėte!