brogai batai

Batai – labai svarbi vyriško įvaizdžio dalis

Šiuolaikinis vyras turėtų domėtis ne tik automobilio modeliais bei gražiomis moterimis. Jam turėtų rūpėti ir tai, kaip jis atrodo bei kokį įvaizdį formuoja. Modernus vyras turėtų žinoti, kad aklas mados tendencijų sekimas nieko gero nežada, todėl kiekvienam verta atrasti savitą stilių, kuris taptų jų vizitine kortele ir priverstų moteris susidomėti. Batai yra itin svarbi vyro aprangos detalė. Batai gali itin daug pasakyti apie juos dėvinčią asmenybę. Paskutiniu metu į madą grįžtant klasikiniams batų modeliai, šiame straipsnyje juos ir apžvelgsime.

batai„Oksfordo“ batų bruožas – paslėpti raišteliai, t.y. vidinis varstymas, kuomet viršutinės batų detalės, kuriose išdėstytos skylutės raišteliams, įsiūtos į priekinės dalies vidų. Juodos spalvos modeliai puikiai tinka prie griežtų kostiumų bei smokingų. Įdomesnį stilių su „oksfordo“ batais sukursite dėvėdami prigludusius švarkus, liemenes bei žaismingas varlytes.

„Brogo“ batai,  tai yra šiek tiek sudėtingesnis “oksfordų” variantas, šiek tiek perforuotas siūlių srityse. Kartais galima rasti modelių su perforuotu raštu ant bato nosies. “Brogai” labiau tinka mažiau oficialioms progoms ir tobulai tinka prie vilnonių bei tvido kostiumų.

Skaityti straipsnį “Batai – labai svarbi vyriško įvaizdžio dalis” »