buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita: patikėkite ją profesionalams

Kiekvienam, turinčiam savo verslą, ramybės neduoda viena problema, tai – buhalterinė apskaita. Tai, atrodytų, gana menkas dalykas, tačiau jos "tvarkingai" netvarkant, gali kilti rimtų nemalonumų.

buhalterinė apskaitaTačiau, ką daryti, jei patys nesugebate ar nespėjate tvarkyti buhalterijos? Belieka samdytis buhalterį, tačiau tai gali kainuoti gana brangiai. Be to, turintiems smulkų verslą, tai praktiškai neapsimoka – kam samdyti buhalterį visu etatu, jei to buhalterijos tvarkymo nėra tiek daug? Laimei, šiandien savo paslaugas siūlo ir buhalteriai, dirbantys pagal individualią veiklą. taigi, jūs mokate tik už atliktą darbą, tačiau nereikia rūpintis kas mėnesį mokamu fiksuotu atlyginimu. Buhalterinė apskaita atliekama kruopščiai, greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės baimintis dėl netikslumų, kurių patiems per skubėjimą tenka privelti.

Šiandien savo paslaugas siūlo įvairių sričių laisvai samdomi  specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą. Buhalteriai – taip pat ne išimtis, teikiantys paslaugas fiziniams asmenims, privačioms įmonėms, užsiimančioms prekyba ar įvairaus tipo paslaugomis. Kokios gali būti tos paslaugos? Pajamų ir išlaidų skaičiavimas, kasmetinių pajamų deklaravimas, mokestinių reikalų priežiūra, taip pat tvarkoma įmonių buhalterinė apskaita, administruojami mokesčiai, vadovų ir įmonės darbuotojų konsultavimas,   atliekama darbu užmokesčio apskaita, taip pat buhalteriai gali informuoti apie pasikeitimus mokesčių sektoriuje. Teikiamų paslaugų spektras gali būti dar platesnis, priklausomai nuo paties buhalterio kvalifikacijos, patirtie, bei, žinoma, jūsų poreikių.

Skaityti straipsnį “Buhalterinė apskaita: patikėkite ją profesionalams” »