kam dj mikseriai

DJ Mikšeriai – audio aparatūra

DJ MIKŠERIS

Dj mikšerisViskas prasidėjo nuo to, kad eiliniam žmogui, kuris turi minimalias žinias apie audio aparatūrą ir nori sužinoti daugiau iškilo problemų… Ką daro kontroleriai? Kodėl reikalingos DJ ausinės, kas tas DJ Mikšeris? Šiandiena aptarsime apie vieną iš pagrindinių audio priemonių DJ`ams – DJ mikšerį.

Kas yra DJ mikšeris?
Galime sakyti, tai techninė įranga, įrenginys, kuris DJ`am padeda sujūngti garso šaltinį su įvairais šaltiniais. Paprasčiau pasakius, tai leidžiant gyvai muziką, mikšeris padeda kūrinį patobulinti įvairias garso efektais. O esant gyvam renginiui, tai tikrai reikalinga ir privaloma norint išjudinti publiką ar prisitaikyti prie koncerto eigos. Mikšeris sukuria galimybe DJ`ui sukurti savo paties, unikalius garsus iš kitų garsų šaltinių ir svarbiausia – be jokios pertraukos ir tylos. Įsivaizduojate, jeigu vidurį renginio, pačiame įkarštyje atsiranda nejauki perjungimo pertrauka – tyla?

Daugelio atžvilgiu, toks įrenginys primeną garsų maišytuvą, tačiau kiekvienas mikšeris yra išskirtinis ir unikalus tuom, kad kiekviename įrenginyje glūdi išskirtiniai privalumai, efektai, funkcijos, kas dar lengviau leidžia DJ`ui profesionalai groti, kurti ir tuo pačiu viską įrašyti ir išsaugoti.

Kodėl DJ mikšeris toks naudingas grojant?

Aukščiau aptartos įrenginio savybės tik smulkmenos ir privalumai. Vienas iš pagrindinių DJ mikšerių privalumų – „crossfader“ funkcija. Ši funkcija leidžia DJ koncerto metu išvengti nejaukių pauzių, tylos ir sėkmingai vesti renginį nenutilus nei sekundės. Su „crossfader“ funkcija DJ pereina nuo vienos dainos į kitą taip, kad žmogus net nepajunta. Vienas garso šaltinis pamažu užtyla kitame garso šaltinyje. Kitas naudingas privalumas, tai, kad DJ gali klausyti orginalų garsą savo ausinėse, o Jums pateikti jau perdirbtą ir remixuota dainą.

Tai tik esminiai DJ mikšerio privalumai ir pats naudojimo principas. Iš esmės, šis įrenginys turi daug galybe privalumų, funkcijų ir efektų, todėl vertėtu pasirinkti tinkamą mikšerį pagal savo lygi. Pradžiai, žinoma, užtenka ir paprasto mikšerio, o esant poreikiams, galite lengvai išsirinkti ir profesionalų mikšerį. 

Nerandate norimo DJ mikšerio? Didžiausias pasirinkimas už žemiausią kainą -> http://audioaparatura.lt/mikseriai

Skaityti straipsnį “DJ Mikšeriai – audio aparatūra” »