kiek laiko projektoriu lempos

Projektorių lempos

Viena iš labiausiai paplitusių priemonių norint sukurti didelio formato ekraną yra vaizdo projekcija. Vaizdo projekciją atliekantis prietaisas yra vadinamas projektoriumi. Šis prietaisas išdidina vaizdą ir perkelia jį ant sienos ar specialiai vaizdo projekcijai pritaikyto ekrano.  

lempos projektoriamsProjektoriai dažniausiai naudojami švietimo, verslo bei viešose įstaigose, kurių pagalba yra rengiamos prezentacijos. Prezentacijos šių įstaigų tarpe yra viena paprasčiausių priemonių perduoti informaciją, todėl projektoriai tapo neatskiriama greito bei efektyvaus darbo dalimi. Dažnai yra manoma, kad projektoriai yra skirti tik viešam naudojimui. Tačiau pastaruoju metu jie vis dažniau naudojami namuose. Projektorius puikiai tinka norint sukurti namų kiną, žaisti žaidimus, peržiūrėti nuotraukas, klipus ir panašiai.

Projektoriai sudaryti iš įvairių dalių vadinamų priedais. Vienas svarbiausių priedų yra projektoriaus lempos, kurios yra keičiamos pasibaigus jų resursams. Paprastai lempos projektoriams yra keičiamos  specialistų, tačiau ši procedūra yra itin paprasta. Projektoriaus lempos dažniausiai yra užsakomos internetu pavyzdžiui, internetinėje svetainėje Lampa do projektora. Užsakius lempą ji yra pristatoma jums patogiu metu bei pakeičiama. Oficialiai skelbiama, kad specialistai ją gali pakeisti per 10 minučių. Tačiau jeigu turite noro ir laiko projektoriaus lempą galite pakeisti savarankiškai naudojantis lempos pakeitimo instrukcija. Svarbu pabrėžti tai, kad keičiant lempą privalote naudoti pirštines, nes palietus pirštais stiklines dalis tose vietose pakilusi temperatūra juos sugadina.

Skaityti straipsnį “Projektorių lempos” »