kreditai nuo 18 metu

Paskolos nuo 18 metų

Jei jūs esate nepilnametis, paskola jums nebus suteikiama. Turbūt tai nieko labai ir nenustebins. „Paskolos nuo 18 metų“ – tai visų kredito bendrovių politika. Ir nepulkite purkštauti ar būti nepatenkintu – tai ne tik teisinga, bet ir neišvengiama. Panagrinėkime, kodėl.

Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų

Nepilnamečiai asmenys visada (išskyrus išimtinus atvejus) yra priklausomi nuo tėvų. Ir tai normalu, juk jie dar eina į mokyklą ir nėra pakankamai subrendę, kad galėtų patys save išlaikyti. Jie priklausomi nuo savo tėvų ne tik finansiškai, bet dažnai ir psichologiškai, nes, kad ir kaip bebūtų sunku tai pripažinti, jie dar nėra pajėgūs patys savarankiškai priimti kai kuriuos sprendimus.

O juk paskolos nuo 18 metų – tai finansinis įsipareigojimas. Būtent, įsipareigojimas. Paaugliai (deja, tenka pripažinti, ir kai kurie suaugę) mato „linksmąją“ paskolos pusę, traktuodami ją kaip lengvai gaunamus pinigus, kuriuos galima išleisti ten, kur labiausiai norisi: ir nesvarbu, ar tai būtų nauja suknelė, ar dviratis, ar išmanusis telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Pinigai be galo greitai prapuola, bet lieka skola, kuri kabo virš galvos kaip Damoklo kardas.

Skaityti straipsnį “Paskolos nuo 18 metų” »