mezoterapija

Senėjimui sakome NE!

Ilgus metus mokslininkai bandė išgauti priešnuodį nuo senėjimo, rasti tą stebuklingą cheminę formulę, kuri padėtų išlikti jaunam visą gyvenimą. Stebuklai deja nevyksta taip greitai, bet mokslininkai atrado būdus, padedančius kovoti su senatve. Mezoterapija ir hialurono rūgštis padeda paslėpti senatvės požymius, nutupiančius ant mūsų kūno.

mezoterapijaHialurono rūgštis ir jos poveikis.

Šis magiškas komponentas buvo pradėtas naudoti sveikuolių šalyje – Japonijoje. Šiuo metu hialurono rūgštis naudojama tiek farmacijoje, tiek kosmetologijoje. Ir tai tik įrodo, kad šis komponentas yra itin vertingas. Hialurono rūgšties procedūros padeda atgaivinti suglebusią odą, suteikia jai elastingumo ir spindesio. Naudodamos hialurono procedūras moterys pastebi, kad oda tapo drėgnesnė, o tai yra viena paslapčių, kuri odai padeda išlikti jaunai. Išsausėję odos plotai priverčia atsirasti raukšlėms, tai ypač aktualu veido srityje.

Hialurono procedūra atliekama leidžiant itin mažus kiekius hialurono rūgšties į viršutinius odos sluoksnius. Norint pasiekti geriausią rezultatą – atlikite ne vieną procedūrą, bet procedūrų seriją. Darydami mažas pauzes tarp hialurono procedūrų. Rezultatą pastebėsite nedelsiant.

Skaityti straipsnį “Senėjimui sakome NE!” »