naktinukai

Kruopščiai išrinkti naktinukai – geriausia dovana mylimajai

Tenka pripažinti, kad vyrai, norėdami savo širdies damai išrinkti tinkamą dovaną, kamuojasi toli gražu ne valandą ir ne dvi. O kiek dar laiko užtrunka svarstymai, ką gi padovanoti: ar papuošalą, ar kvepalus, ar, galų gale, čekį į grožio saloną ar soliariumą. Šį kartą pateiksime kelis konstruktyvius patarimus tiems, kurie savo mylimosioms nusprendė dovanoti apatinio trikotažo gaminius.

naktinukaiNuspręskite, kur pirksite apatinį trikotažą. Tikriausiai matėte, kad apatiniai drabužėliai, peniuarai, naktinukai ir kiti moteriški daikteliai pardavinėjami ir įprastuose prekybos centruose. Tačiau kodėl pirkti čia nepatariame? Priežasčių yra kelios. Pirma, prekybos centrai nėra specializuotos parduotuvės, todėl čia prekiaujama abejotinos kokybės gaminiais. Paprastai prekybos centruose apatinių drabužių galima nusipirkti tikrai pigiai – tokie dovanai visiškai netinka.

Skaityti straipsnį “Kruopščiai išrinkti naktinukai – geriausia dovana mylimajai” »

Naktinukai ir chalatas

Šiandieninė rinka gali pasiūlyti daugybę drabužių, tarp jų – ir apatinius drabužėlius. Moterys juos renkasi atsižvelgdamos ne tik į kokybę, bet ir į kainą. Pavyzdžiui, ieškoma prekių, kurios būtų santykinai pigios ir gražios, tačiau apie kokybiškus audinius pagalvoja toli gražu ne visos. Kasdieniai naktinukai paprastai siuvami iš tokių pluoštų kaip medvilnė, modalas ir bambukas. Šios medžiagos yra natūralios kilmės, taigi jos gerai sugeria drėgmę, oda, apsivilkus šios rūšies audinius, kvėpuoja, be to, medvilnę galima skalbti aukštesnės temperatūros vandenyje, iki 60 laipsnių.

naktinukai-ir-chalatasTačiau medvilnės, modalo bei bambuko pluošto drabužėliai nėra tokie elegantiški, nes medžiaga neblizga. Žinoma, šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti ir labai dailių, nėriniais padabintų, siuvinėtų naktinukų, kurie nė iš tolo neprimena anksčiau buvusių populiarių plačių naktinių marškinių. Be to, medvilnė, maišyta su elastanu, įgauna naują tekstūrą, taigi geriau tamposi, o ir medžiagos išvaizda kiek pakinta.

Skaityti straipsnį “Naktinukai ir chalatas” »