nauji butai zveryne

Nauji butai Zveryne, Vilniuje: privalumai ir trūkumai

Ne vienas, norintis įsigyti savo būstą, susimąsto – rinktis naujos ar senos statybos butą? Ir vienas, ir kitas variantas turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kyla klausimas, ar nauji butai Zveryne – geriausias pasirinkimas?

Nauji butai zveryne vilniujeSunku vienareikšmiškai atsakyti, nes gana dažnai renkantis butą kaina tampa vienu svarbiausiu kriterijumi. Senos statybos butai kainuoja pigiau, todėl manoma, kad tai galėtų būti geriausiu pasirinkimu, jei norima įsigyti būstą itin palankia kaina. Vis dėlto, bankai paprastai gali suteikti didesnę paskolą tiems, kurie planuoja įsigyti naujos statybos butą. Be to, naujuose butuose šaltuoju metų laiku sąskaitos yra mažesnės, todėl su laiku kaina išsilygina, ir permoka tikrai nėra tokia didelė.

Žmonės, kurie įsigijo naujos statybos butus, daug rečiau po kurio laiko ima ieškotis kito buto. Taip nutinka dažniau, kai pasirenkami senos statybos butai – po kurio laiko norisi kažko naujesnio, taigi, tenka ieškotis kito buto.

Nauji butai Zveryne Vilniuje paprastai būna tokiose vietose, iš kur patogu nuvykti į miesto centrą bei kitus Vilniaus rajonus. Taigi, neverta rūpintis, kad nuvykti į tam tikras vietas bus nepatogu. Kartais naujos statybos butai parduodami naujai statomuose rajonuose, ir laikinai gali būti nepatogu vykti visuomeniniu transportu, tačiau su laiku ši problema išsisprendžia.

Skaityti straipsnį “Nauji butai Zveryne, Vilniuje: privalumai ir trūkumai” »