sm praktika

Nauji butai Zveryne, Vilniuje: privalumai ir trūkumai

Ne vienas, norintis įsigyti savo būstą, susimąsto – rinktis naujos ar senos statybos butą? Ir vienas, ir kitas variantas turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kyla klausimas, ar nauji butai Zveryne – geriausias pasirinkimas?

Nauji butai zveryne vilniujeSunku vienareikšmiškai atsakyti, nes gana dažnai renkantis butą kaina tampa vienu svarbiausiu kriterijumi. Senos statybos butai kainuoja pigiau, todėl manoma, kad tai galėtų būti geriausiu pasirinkimu, jei norima įsigyti būstą itin palankia kaina. Vis dėlto, bankai paprastai gali suteikti didesnę paskolą tiems, kurie planuoja įsigyti naujos statybos butą. Be to, naujuose butuose šaltuoju metų laiku sąskaitos yra mažesnės, todėl su laiku kaina išsilygina, ir permoka tikrai nėra tokia didelė.

Žmonės, kurie įsigijo naujos statybos butus, daug rečiau po kurio laiko ima ieškotis kito buto. Taip nutinka dažniau, kai pasirenkami senos statybos butai – po kurio laiko norisi kažko naujesnio, taigi, tenka ieškotis kito buto.

Nauji butai Zveryne Vilniuje paprastai būna tokiose vietose, iš kur patogu nuvykti į miesto centrą bei kitus Vilniaus rajonus. Taigi, neverta rūpintis, kad nuvykti į tam tikras vietas bus nepatogu. Kartais naujos statybos butai parduodami naujai statomuose rajonuose, ir laikinai gali būti nepatogu vykti visuomeniniu transportu, tačiau su laiku ši problema išsisprendžia.

Skaityti straipsnį “Nauji butai Zveryne, Vilniuje: privalumai ir trūkumai” »

Saulės kolektoriai

Saulės kolektoriai

Saulės kolektoriai

Vis daugiau žmonių ima kalbėti apie alternatyvius energijos gavimo ir panaudojimo būdus. Sparčiai statomos vėjo jėgainės, ieškoma alternatyvių būdų gauti elektrai ir kitiems ištekliams. Žmonės po truputį ima galvoti ne tik apie savo gerovę, bet ir apie tai, kaip nepakenkti aplinkai. Taigi dar vienas gana inovatyvus išradimas – tai saulės kolektoriai. Nežinantiems reikėtų paaiškinti, kas tai per įrengimai. Šie modernūs įrenginiai, panaudodami saulės energiją, surenka matomą šviesą ir infraraudonuosius spindulius.

Kitaip tariant, šie įrenginiai tam tikru būdu sugeria saulės šviesą ir ją panaudoja teigiamiems tikslams, pavyzdžiui, vandeniui pašildyti. Vasarą toks vanduo puikiai tinka praustis duše, nes nereikia naudoti elektrinių boilerių, kurie dažnai veikia neefektyviai ir atneša daugiau nuostolių negu realios naudos. Antra, saulės kolektoriai naudojami patalpoms apšildyti. Lietuvoje žiemą saulė šviečia kur kas rečiau, nei vasarą, tačiau dalį būsto šiuo būdu apšildyti visgi yra realu. Juk daugelis žmonių skundžiasi nežmoniškomis šildymo kainomis, tad jei atsiranda bent kokia galimybė sutaupyti, jos nedvejojant reikia griebtis. Kitose pasaulio valstybėse, kuriose lauko temperatūra yra nuo 0 iki +15 laipsnių Celsijaus ir saulė šviečia dažniau, patalpas tokiu būdu apšildyti realu.

Skaityti straipsnį “Saulės kolektoriai” »