smpraktika rezultatai

Šunų dresavimas namuose

Šunų dresavimas neretai yra patikimas šios srities specialistams – visų pirma dėl to, kad šis procesas reikalauja gana specifinių žinių, dėl to, kad tai reikalauja nemažai laiko, o svarbiausia dėl to, kad dresuojant augintinį kritiškai svarbu viską daryti teisingai. Visgi, šunų dresavimas namuose yra įmanomas, tiesiog svarbu žinoti pačią dresavimo specifiką ir pasiruošti ilgiems vakarams su keturkoju draugužiu. Kad Jums būtų lengviau, štai kelios šunų dresavimo paslaptys:

Šunų dresavimas namuoseVisų pirma, niekuomet nenaudokite smurto. Tai tik įbaugins šunį ir greičiausiai jis ateityje sunkiai prisileis naujus žmonės. Tiesa, kartais gali tekti silpnai krestelti augintinį, kad jis suprastų, kas yra „vadas“, tačiau jokiu būdu negalima jo mušti.

Dar vienas dalykas, kurį galima paminėti apie šunų dresavimą namuose yra paskatinimai. Visuomet turėti kąsnelį mėgiamo jūsų šuns maisto – jeigu sakoma, kad vienintelis kelias į vyro širdį veda per skrandį, tai ši patarlė dar labiau yra tinkama kai kalbama apie šunis. 

Skaityti straipsnį “Šunų dresavimas namuose” »

Dantų protezavimas panaudojant implantus

Vienos iš labiausiai aptariamų odontologijos sričių yra dantų protezavimas ir dantų implantai. Pastarieji – kiek modernesnė procedūra. Palyginti su ja protezai atrodo kiek senstelėję. Ir visgi… Odontologija, kaip ir visas pasaulis, tobulėja. Tad jūsų dėmesiui – dantų protezavimas panaudojant implantus.

dantų implantaiDantų protezavimas daugeliui pacientų padeda džiaugtis gyvenimu, bendravimo malonumais bei skanių valgių ragavimu, tačiau dantų implantai pasižymi didesniu skaičiumi privalumų. Todėl pernelyg didelės nuostabos gal ir nekyla, kai išgirstama apie protezavimą naudojant implantus. Taigi, per daug nesigilinant į įvairiausius užkaborius vertėtų bent kiek pasidomėti, kas per procedūra yra tas dantų protezavimas panaudojant implantus.

Reikėtų pradėti nuo to, jog apskritai dantų protezavimas gali būti šių rūšių: protezavimas naudojant vainikėlius, laminates, protezus ir, žinoma, minėtuosius implantus. Šis procesas pirmiausia siejasi su nauda pacientams. Na, o pastaroji taip pat lyginama su sveikata ir gražia šypsena. Dantų implantai laikomi pažangiausiu protezavimo būdu. Tad galima galvoti ne apie bet kokią, o apie maksimalią naudą.

Skaityti straipsnį “Dantų protezavimas panaudojant implantus” »