spraustiniai poliai

Madingi papuošalai

Papuošalai

Papuošalai

Vaikštant miesto gatvėmis ar tiesiog vartant populiarius žurnalus, galima pastebėti, jog daugelis merginų ir moterų stengiasi išsiskirti įmantriais drabužiais ar šukuosenomis. Žinoma, tai nėra blogas pasirinkimas, tačiau yra ir daugiau būdų, kaip atkreipti aplinkinių dėmesį, vienas jų – papuošalai. Taigi, jei nemėgstate iššaukiančios aprangos, pateiksime keletą būdų kaip išsiskirti naudojant aksesuarus.

Auskarai – nuo seno vertinami papuošalai, dar XVIII  amžiuje buvo manoma, jog tai ne tik puiki puošmena, tačiau ir moteriškumo simbolis. Šiomis dienomis moterys vis daugiau dėmesio skiria aprangai ir pamiršta, jog auskarai – neatsiejama jos dalis. Pastarieji gali būti nešiojami kasdien, taip pat derinami su įvairiu aprangos stiliumi. Neretai prašmatnūs auskarai priderinti prie kuklios suknelės gali sukurti itin moterišką ir elegantišką įvaizdį, tad nepasiduokite stereotipui, jog tik drabužiai kuria žmogaus įvaizdį. Kalbant apie kasdienišką įvaizdį, šį sezoną itin madingi nedideli, prie ausies prigludę auskarai.  Galite rinktis iš įvairių formų, medžiagų bei spalvų. Pavasario – vasaros mados tendencijų viršūnėje – itin ryškios spalvos gėlių, vaisių ar net personažų atvaizdai. Tokio tipo auskarai pagyvins bet kokią aprangą ir bus tobulas akcentas, traukiantis aplinkinių dėmesį. Žinoma, jei ieškote aksesuaro vakarui – rinkitės masyvesnius auskarus, jų ilgis gali siekti net pečių zoną. Turint galimybę rinktis iš begalinės pasiūlos, darosi itin sunku išsirinkti būtent jums tinkančią prekę, tačiau atkreipkite dėmesį į auskarų patogumą (neretai dideli auskarai gali būti sunkūs) bei derinkite juos su apranga. Jei jūsų apranga kukli, galite nedvejodamos rinktis didesnius, iššaukiančius auskarus, tačiau jei manote, jog jūsų akcentas suknelė, derinkite ją su nedideliais, elegantiškais auskarais.

Skaityti straipsnį “Madingi papuošalai” »

Spraustiniai poliai ir spraustinių polių įrengimas

Spraustiniai poliai – tai tam tikra pamatų klojimo technika. Statant namus, įvedinėjant komunikacijas, prireikia inovatyvių sprendimų, kurie ne tik padeda taupyti, bet ir apsaugo nuo galimų nesklandumų statybos aikštelėse. Tarp daugybės patų rūšių nuo seno buvo populiarūs juostiniai pamatai, kurie vis labiau užleidžia pozicijas kitoms pamatų rūšims. Tiek šiuolaikiniai statybininkai, norėdami sumažinti kainas, tiek ir paprasti žmonės ieško būdų, kaip sutaupyti, taigi atsisako nemažos dalies žemės darbų. Žinoma, taupyti reikia ne visada, nes dažnai matome namus, kurie stovi greta įdubusio žemės paviršiaus. Tad tam tikrais atvejais spraustinių polių įrengimas gali palengvinti statybos darbus ir sumažinti statybos išlaidas.

Spraustiniai poliai

Spraustiniai poliai

Visgi spraustinių polių įrengimas iš pirmo žvilgsnio atrodo ganėtinai sudėtingas, tačiau taip nėra: Į žemę pirmiausia įspraudžiamas tam tikro diametro plieno vamzdis, kurio galas būtinai turi būti uždaras. Antras žingsnis – į vamzdį meistrai technikos pagalba įstato erdvinį armatūros karkasą, kurį vėliau užpila tvirto betono mišiniu. Galiausiai vamzdis ištraukiamas viruojant – toki būdu betonas sutankinamas ir konstrukcija tampa kur kas tvirtesnė ir ilgaamžiškensė.

Skaityti straipsnį “Spraustiniai poliai ir spraustinių polių įrengimas” »