uzraktai priekaboms

Priekabos

Priekabos niekada nepraranda populiarumo. Juk ši transporto priemonė visuomet buvo labai reikalinga gabenant įvairius krovinius iš vienos vietos į kitą. Tai labai patogu, nes nereikia samdyti krovinių gabenimo įmonės. Nors priekabą galima ir išsinuomoti, bet specialistai pataria tiems, kurie dažnai perveža krovinius – įsigyti priekabą. Žinoma kaip ir prieš perkant bet kokį pirkinį, reikia labai gerai apgalvoti kokius reikalavimus kelsite ir kokios priekabos Jūs ieškosite.

PriekabosNorėdami įsigyti ar planuodami užsakyti pas gamintojus priekabą turite žinoti kokios pagrindinės priekabų dalys yra svarbiausios renkantis naują priekabą. Kažkurios vienos detalės negalima išskirti, nes visa priekabos konstrukcija yra vientisa ir kiekviena, net ir mažiausia dalis yra svarbi.

Ašys, sukabintuvai, atramos, padangos ir kitos dalys yra neatskiriama dalis visos priekabos konstrukcijos. Viena iš svarbiausių dalių – ašis. Ašys gali būti su stabdžiais ar be jų. Be to, verta atkreipti dėmesį į gamintoją. Išsiaiškinkite jų trūkumus ir privalumus. Po palyginamųjų darbų bus lengva pasirinkti ko Jums reikia. Žinoma visada galima rinktis atskiras dalis ir meistras jas sujungs. Nė viena priekaba nevažiuos be ratų. Taigi rinkitės kokybiškas padangas. Patogiausia pirkti iškart su ratlankiais, kad netektų gaišti laiką ir ieškoti. Atsižvelkite į reikiamą dydį bei kokybę.

Skaityti straipsnį “Priekabos” »