Gero biuro komponentai

Daugybę dirbančiųjų vilioja biuru nuoma Kaune, ruošiantis naują žengti žingsnį savo karjeroje. Tačiau biuras biurui nelygus. Aptarkime keletą komponentų, kuriuos gali, turi arba neturi turėti geras biuras.

Kavos aparatas

KaunasKavos aparatas jau yra tapęs savotišku darbo biure simboliu. O tiems, kas prekiauja ar kitaip užsiima kavos aparatais, žinoma, tai irgi yra savotiškas pats dažniausias taškas, kuriame galima gauti ir papildyti užsakymą. Kuo geresnis kavos aparatas, siūlantis daugiau rūšių kokybiškos kavos, tuo anksčiau darbuotojai susirinks į biurą ir pradės darbuotis.

Šviesi erdvė

Praėjo senovinio dizaino laikai, kai dirbdavome ir gyvendavome tamsoje. Modernus dabartinis biurų interjeras skatina darbuotojus susirinkti tikrai šviesiose erdvėse. Įrodyta, kad visiškai balta spalva tam tikru būdu sunaudoja žmogaus energiją, jį nualina. Taigi, erdvė turi būti šviesi, bet ne per šviesi. Gerai, kai yra dideli atviri langai į aplinką, tuomet ir erdvė tarytum prasiplečia, nekankina klaustrofobiškumo pojūtis.

Privatus arba atviras darbas

Priklausomai nuo darbuotojų poreikių, biuruose reikalingos atviros darbo erdvės ir privačios. Kai kuriems darbuotojams labai norisi dirbti tik privačioje erdvėje, jie nenori bendrauti ir klausytis, ką veikia kiti – jie susitelkia į rezultatą ir jo greitai pasiekia. Yra darbuotojų, kurie biure tik šiaip trinasi. Jie labiau mėgsta atviras erdves. Už savo atlyginimą išbūna nuo ryto iki 17 ar 18 val., nudirba keletą darbų, pakalba su visais bendradarbiais. Žmonių poreikiai skirtingi.

Pakankamai tualetų

Ne viena moteris paliudytų, kad labai svarbu, jog biure būtų atskiri vyrų ir moterų tualetai vien dėl atskirų higienos reikalavimų. Taip pat tualetų turi būti ne vienas, o keli, ir jie neturi būti šviesmečiais nutolę nuo biuro vietos

Laisvalaikio erdvės

Virtuvėlė, kurioje galima pasišildyti maistą ar pasidėti į šaldytuvą. Žaidimų ir poilsio kambarys, kuris patiks tiems socialesniems darbuotojams.

Kambarys pokalbiams telefonu

Dar vienas biurui svarbus dalykas, apie kurį pagalvoja tik ne daug kas, tai – erdvė, kur būtų galima kalbėti telefonu arba turėti Skype skambutį. Daug žmonių, pabandę dirbti atviruose biuruose su savo kolegomis, junta didžiulį diskomfortą tiesiog dėl to, kad savą minčių eigą ir produktyvumą staiga pertraukia šalia sėdinčio kolegos skambutis partneriui, klientui ar dar kam nors. Tik vienas kitas žmogus gali iš tiesų susikaupti darbui, kai šalia kažkas kalba telefonu. Taigi, gerai, kai modernus biuras bent tam tikruose taškuose turi garso izoliaciją ir skambinantis žmogus, kad netrukdytų kolegoms, gali išeiti kalbėti ten.

1318
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *