Ypatingi greitųjų kreditų pasiūlymai Jums

Greitieji kreditai internetu

Šiame straipsnyje nesistengsiu žodžių vynioti į vatą – papasakosiu tikrąją esmę ir tikruosius skirtumus bei panašumus tarp greituosius kreditus teikiančių įmonių ir banko paskolų. Viliuosi, jog šis straipsnis bus visapusiškai naudingas ir įgausite reikiamos informacijos. Nepaisant to, tikiuosi, jog straipsnio skaitymas neprailgs. Pradėkime.

Kokie pliusai bei minusai yra gaunami iš greituosius kreditus teikiančių įmonių?

Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu

Visų pirma, pradėsiu nuo to, jog greitieji kreditai, kurie yra gaunami iš greitųjų kreditorių, į internetinės bankininkystės sąskaitas atkeliauja labai greitai. Na, laikotarpis – maždaug penkiolika minučių. Kitas pliusas, kuris ,mano manymu, žavi ne vieną klientą yra tas, jog greituosius kreditus teikiančios įmonės suteikia pilnavertišką konsultaciją prieš imant paskolą – tokiu būdu, žmogus gali jaustis saugus, viską išsiklausinėjęs šios srities specialistų. Nepaisant šių teigiamųjų savybių, „už akių užkliūna“, jeigu galima taip išsireikšti, kelios patrauklios kreditorių akcijos: „Pirmoji paskola yra nemokama“ bei „Pakviesk draugą ir už jį gauk tam tikrą sumą pinigų“ – apie kiekvieną iš jų pašnekėsiu kiek dėtaliau. Visų pirma, „Pirmoji paskola yra nemokama“ akcija leidžia žmonėms išnaršyti visiškai nežinomą sritį – asmuo, pirmą kartą pasiemęs paskolą, turėtų jaustis kiek nejaukiai, tarytum rizikuotų savo asmeniniu turtu. Visos tos „bobučių paskalos“, kaip aš mėgstu sakyti, yra išsklaidomos asmenine patirtimi – žmonės, pasinaudoję kreditais, suvokia, jog realios rizikos prarasti asmeninį turtą – nėra. „Pakviesk draugą ir už jį gauk tam tikrą sumą pinigų“ akcija pritraukė milžinišką skaičių klientų Sms credit bendrovei. Šis puikus marketingo triukas pavertė minėtąją kreditorių bendrovę savo rinkos lydere – puikus pavyzdys, leidžiantis įrodyti mintį, jog įdėjus sunkaus darbo, galima pasiekti bet kokį rezultatą.

Kokie gi yra minusai? Iš tiesų, jų nėra daug. Vienas iš pagrindinių yra tas, jog palūkanos, gaunamos kartu su paskola, yra neįtikėtinai didelės. Dėl šios priežasties, labai dažnu atveju, perspektyvūs klientai atsisako bendradarbiauti su įmone.

Kokie gi pliusai bei minusai gaunami iš banko?

Mes visi puikiai žinome, jog bankas yra patikima, oficiali institucija. Mano manymu, niekas neabejoja šių įstaigų finansine galia. Iš tiesų, imti paskolą iš banko – ganėtinai solidus ir protingas sprendimas. Šiuolaikiniai bankai siūlo pakankamai mažas palūkanas. Taip pat, jeigu reikia didesnių sumų – bankas yra toji įstaiga, kuri pasiruošus ją suteikti. Priešingai nei momentinių kreditų įmonės, bankai gali suteikti paskolą stambiam verslui.

Pagrindiniai banko paskolų minusai – tokie: ilgas ir nuobodus procesas tvarkant dokumentus bei ilgas kontraktas – įsipareigojimai. Kaip žinote, imant paskolą momentinių kreditų bendrovėse, ją gaunate pakankamai greitai – priešingai nei minėtame atvejy, bankai dokumentus tvarko ganėtinai ilgai, todėl sąvoką „greitieji kreditai“ vertėtų pamiršti. Kalbant apie ilgalaikes sutartis – bankai labiau mėgsta sudaryti pastarasias, kadangi tokiu būdu uždirbs didesnes sumas bei turės galimybę suteikti didesnes paskolas.

Viską apibendrinant, būtų galima paminėti tai, jog paskolos yra suteikiamos visur, tai yra minėtosiose įstaigose, ir ganėtinai nesunkiai, tačiau kai kuriose institucijose sąvoką greitieji kreditai tenka pamiršti.

264
4.5/5 ( 90% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *