Grindinės lentos

Grindinės lentos

Grindinės lentos

Vienas aktualiausių su būstu susijusių klausimų yra grindinės lentos. Vien apie jas užsiminus, tikėtina, pagalvojama apie modernumą ir senesnius laikus. Tiksliau, pradedama mąstyti apie kontrastus. Na, o jei kam atrodo keista, kad XXI a. naudojamos grindinės lentos, o ne kas nors „from future“, vertėtų atskleisti bent keletą privalumų.

Reikėtų pradėti nuo to, jog mediena – tai medžiaga, kuri kelia labai glaudžias asociacijas su natūralumu. Tikriausiai ne kartą teko girdėti plastiko ir pastarosios palyginimų, kur vis bandoma sumenkinti sintetiškumą ir pagirti tai, kas kilę iš gamtos. Štai jums ir vienas iš atsakymų, kuris iš dalies atskleidžia, jog grindines lentos – ne kokia nors atgyvena, o prie modernių laikų prisitaikiusios būsto dalys.

Nuo paminėto natūralumo neatsiejamas jaukumas. Dėmesį atkreipia ir šilumos savybės. Na, ir, žinoma, daugeliui žmonių itin reikšmingas estetinis vaizdas. Gyvenamasis namas gali būti tvirtas, ilgaamžis, bet dizainas taip pat turėtų glostyti pasitenkinimo gyslelę.

Kad ir kaip būtų, bene aktualiausias klausimas – kokią medienos rūšį rinktis. Grindinės lentos gali būti gaminamos ir iš spygliuočių, ir iš lapuočių. Kuri mediena kainuoja mažiau? Atsakymas nesudėtingas, tačiau reikalaujantis logikos. Spygliuočiai auga sparčiau negu lapuočiai, tad šioje vietoje žemesnių kainų tendencija – puikiai suprantama.

Jei domina rekomendacijos, tuomet galima paprotinti, kad spygliuočiai, kurių augimo sąlygos atšiaurios, yra patvaresni. Taigi, tenka pagalvoti apie šiaurinę medieną.

Vadinasi, tinkamai pasirinktos grindinės lentos yra tvirtos, skleidžia nepaprastą jaukumą, namuose kuria ypatingą atmosferą. Ir tai tikrai nėra kokia nors atgyvena. Labiau tinkamas grindinių lentų apibūdinimas – nesenstančios ir nepasiduodančios metų įtakai.

368
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *