Lauko šviestuvai arba tinkamas lauko prožektoriaus pasirinkimas

Šaltuoju metų laiku dienos nebedžiugina savo ilgumu, ir vis anksčiau pradeda temti. Grįžti namo su tamsa tikrai nėra labai malonu, taigi, tenka pasirūpini tinkamu apšvietimu. Tą gali padėti užtikrinti halogeniniai lauko šviestuvai, kurie gali būti perkami tiesiog neišeinant iš namų. Šiandien juos galime įsigyti neišeidami iš namų, tačiau reikėtų įvertinti tam tikrus kriterijus.

Halogeniniai lauko šviestuvaiTaigi, kaip išsirinkti lauko šviestuvą?

Visų pirma, rinkitės tokius šviestuvus, kurie padės geriau matyti, kur einate. Ne visą žiemą galime pasidžiaugti sniegu, taigi, kai jo nebūna, namo tenka grįžti visiškoje tamsoje. Taigi, renkantis lauko šviestuvą svarbu būti užtikrintiems, kad jo apšvietimo tikrai pakaks. Renkantis lauko šviestuvą, reikėtų žinoti, kokios apšvietimo spalvos tam tinkamiausios. Šviestuvai arba lauko prožektoriai turėtų skleisti geltoną, baltą arba mėlynai baltą spalvą. Puikiai tinka halogeniniai šviestuvai bei atitinkamos lemputės. Taigi, lauko apšvitimui puikiai tinka gyvsidabrinės, metalo ir natrio halogeno lempos. Į tai atkreipkite dėmesį rinkdamiesi lauko šviestuvus – tokiu atveju būsite užtikrinti, kad apšvietimas tikrai bus tinkamas.

Niekam ne paslaptis, kad spalvos veikia žmogaus nuotaiką, taigi, geriausia rinktis šiltus apšvietimo atspalvius, šiuo atveju, geltoną. Turėtumėte žinoti, kad lauko šviestuvus taip pat galite pridengti spalvotu filtru, taigi, tikrai nesvarbu, kokios spalvos apšvietimą pasirinksite. Tačiau, kaip minėta, nuotaiką teigiamai veikia šiltos spalvos, tad nesuklysite, pasirinkdami ugnies atspalvius.

Kartais klausiama, kokios lempos labiausiai tausoja elektros energiją. Taupiausios yra natrio lempos, o metalo ir halogeninės nėra taip tausojančios elektros energiją. Taip pat skiriasi ir lempų budėjimo trukmė: ilgiausiai dega halogeninės lempos (iki 16 tūkstančių valandų).

Klabant apie kainą, brangiausios yra halogeninės lempos, o metalo ir natrio lempos kainuoja maždaug per pusę pigiau. Žinoma, tai priklausys ir nuo lempų gamintojo.

Taip pat reikėtų apgalvoti, iš kur sklis apšvietimas. Jis gali būti iš viršaus, šono arba iš apačios. Mes esame pratę, kad saulė šviestų iš viršaus arba iš šono, taigi, ir įrenginėjant apšvietimą geriausia pasirinkti vieną iš šių variantų.

Apšvietimo sistemas šiandien galima įsigyti ir internetu, o prekės bus pristatytos tiesiai į namus. Jums nereikės niekur važiuoti, taigi, sutaupysite savo brangaus laiko. Be to, pirkti internetu dažniausiai būna pigiau nei parduotuvėse, taigi, galime drąsiai teigti, kad vienu šūviu nušausite iš karto du zuikius.

882
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *