Įtempiamos lubos gali suteikti autentiškumo namams

Interjeras namuose ne visiems būna svarbus, tačiau žmonės, kurie nori jaustis namuose patogiai ir jaukiai, dažniausiai šiam dalykui skiria nemažai dėmesio ir finansų. Kartais tenka pasirinkti net ir interjero dizainerį, kuris padeda įgyvendinti žmogaus idėjas derinant skirtingus stilius, spalvas ir akcentus. Interjere svarbu viskas – baldai, spalvos, sienos, grindys, papuošimai, ir net buitinės technikos spalvos, formos, jei jos yra puikiai matomos kambaryje. Deja, kol visus šiuos dalykus daugelis derina, pamirštamos lubos, kurios dažnai paliekamos baltos, be gyvybės. Taip darome, nes ne visuomet pagalvojama, jog gali būti kitaip. Senas stereotipas bei pripratimas prie tokio varianto lemia, jog nepasirenkami jokie įdomesni variantai. Dabar papuošti lubas nebėra sunku, tą padaryti gali padėti įtempiamos lubos, todėl laikas į lubų grožį pažiūrėti kitaip.

Dažnai savo namuose norisi išskirtinumo, autentiškumo. Tą susikurti gali būti nelengva, ypač tame nepatyrusiems. Kad namai net ir su išskirtiniais pasirinkimais atrodytų dailiai, reikia nemenkai padirbėti. Vienas patogiausių variantų išsiskirti iš kitų gali būti įtempiamos lubos su jūsų daryta nuotrauka ar koks nors paveikslėlis. Tikrai ne daugelis yra išbandę tokį variantą, todėl bent kol kas galima džiaugtis tuo, jog su tokiu sprendimu tikrai išsiskirsite. Geriausia tai, kad neutraliame kambaryje, nuotrauka gali būti nepakeičiamu meno kūriniu, kurį pastebės visi svečiai.

Žinoma, jei paveikslėlis ar nuotrauka atrodo per drastiškas pasirinkimas, įtempiamos lubos gali būti ir paprastos. Iš esmės plėvelė, kuri ir yra įtempiama, gali būti labai universali. Puikų jų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/. Atspausdinti galima viską, ko tik norisi, todėl galimi ir išskirtiniai raštai ar tiesiog vienspalvis pasirinkimas. Net jeigu pasirenkamas paprastas variantas, išskirtinumo kambariui suteiksite pasirinkus blizgią plėvelės tekstūra. Ji padidins kambario erdvę vizualiai, todėl bus galima džiaugtis net ir tokia detale. Jei išskirtinumo ar autentiškumo visiškai nesinori, galima rinktis matines, vienspalves plėveles, kurios atrodys lyg įprastai dažytos lubos, tik kur kas lygesnės. Lubų lygumas yra dar vienas privalumas, kuris tikrai suteikia žavesio bet kokiam kambariui. Puiku tai, jog tokias lubas turėti galima net ir didesniu drėgmės kiekiu pasižyminčiuose kambariuose, nes jos tam yra visiškai atsparios.

1524
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *