Kaip išsirinkti gerą šaldytuvą?

Šiuolaikinė virtuvė sunkiai įsivaizduojama be šaldytuvo, todėl, kai tampa aktualus jo pirkimo klausimas, reikia gerai pagalvoti, kaip išsirinkti tinkamiausią. Šiuo metu saldytuvai parduodami įvairiose parduotuvėse tiek fizinėse, tiek ir internetinėse. Kaip nepasiklysti tokioje gausoje ir priimti teisingą sprendimą?

Šaldytuvų kainų palyginimasSvarbiausia renkantis šaldytuvą gerai apgalvoti, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi? Tuomet nusistačius savo prioritetus galima pradėti konkretaus modelio paieškas. Dažniausiai pirkėjams svarbiausi kriterijai, kurie tampa lemiamai paieškose – talpa ir dydis. Kokio dydžio ir talpos šaldytuvo reikia, priklauso nuo tam tikrų faktų. Labai svarbu apsispręsti, kiek laisvos vietos šaldytuvui turite savo virtuvėje. Pagalvokite ar jums tinkamesnis laisvai pastatomas ar įmontuojamas? Šaldytuvo talpa priklauso nuo to, kiek žmonių šeimoje arba, kiek maisto produktų jums reikia laikyti šaltai. Kartais yra taip, kad vienas žmogus valgo daug šviežių vaisių, daržovių, gyvulinės kilmės produktų, todėl jam reikia talpaus šaldytuvo ir pagal produktų kiekį jam bus reikalingas toks pats šaldytuvas, kaip ir trijų asmenų šeimai, kuri dažnai valgo namie. Taigi, pagalvokite apie savo valgymo ir maisto laikymo įpročius. Gal jūs retai lankotės parduotuvėje ir vienu apsipirkimu perkate labai daug produktų? O gal jūs mažai gaminate ir visi šeimos nariai daugiausia valgo darbe ar mokymo įstaigose?

Kai kurie pirkėjai nori, kad jų šaldytuvas būtų taupus elektros energijos atžvilgiu. Tokiu atveju reikia rinktis A klasės šaldytuvus. Tiesa, šios klasės taip pat dar papildomai žymimos + ženklu. Elektros energijų sąnaudų skirtumas tarp paprastos A klasės šaldytuvo ir geriausios A +++ klasės šaldytuvo – didelis. Net 50 proc. mažiau elektros energijos sunaudos tie saldytuvai, kurie žymimi A +++ ženklinimu.

Dar vienas svarbus pasirinkimo kriterijus – šaldymo sistema. Jos yra trijų rūšių: dinaminė, statinė ir mišri. Viena iš geriausių – dinaminė šaldymo sistema dar vadinama NoFrost sistema. Ventiliatoriaus dėka, kuris užtikrina, kad tinkamai cirkuliuoja oras, palaikoma vienoda temperatūra ir šaldytuvas veikia taip, kad vidus nepasidengia ledo sluoksniu, o tai reiškia, kad nereiks atitirpinti. Statinio šaldymo sistema – pati populiariausia, tačiau tokį šaldytuvą reikia atitirpinti. Mišrios sistemos – yra savaiminė atitirpinimo funkcija.

Šaldytuvas jau ne vieną dešimtmetį yra neatsiejamas virtuvės elementas. Be jo sunkiai įsivaizduotume savo gyvenimą ir maisto laikymą. Tam, kad įsigytumėte patį geriausią šaldytuvą, reikia nusistatyti tuos paieškos kriterijus, kurie jums svarbiausi, tuomet sėkmingas pirkinys – garantuotas.

1355
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *