Kaip išsirinkti užuolaidas?

Užuolaidos interjerui gali suteikti reikiamą stilių, todėl rinkdamiesi jas turite žinoti, kaip derinti spalvas ir audinius. Galite pasižvalgyti šioje interneto svetainėje https://www.iksforma.lt/ ir pamatysite, kokie puikūs audiniai užuolaidoms siūlomi. Kaip išsirinkti tinkamas užuolaidas?

Pirmiausia reikia žinoti, kad užuolaidos parduodamos jau pasiūtos arba galima pirkti audinius ir siūti užuolaidas. Dažniausiai pirkėjai ieško jau pasiūtų užuolaidų, tačiau neretai tenka nusivilti, nes jos netinka tam kambariui, kuriame turės būti. Dažniausiai netinka išmatavimai, tačiau dažnai nerandama ir reikiamų spalvų ar raštų. Be to, daugelis pirkėjų neranda kokybiškų užuolaidų. Tokiu atveju reikia apsilankyti užuolaidų audinių parduotuvėje ir ten pamatysite daug puikių audinių.

IksformaIeškant tinkamo audinio, reikia atidžiai rinktis audinio tankumą ir sudėtį. Audiniai yra labai skirtingi ir kas tinka dieninėms užuolaidoms, netiks naktinėms. Be to, net ir šių dviejų kategorijų audiniai skiriasi tarpusavyje, ypatingai naktinių užuolaidų audinių didelė įvairovė. Pirkėjams gali būti sunku pasirinkti. Jeigu nežinote, ką pirkti, tai reikėtų kreiptis į audinių parduotuvės darbuotojus ir jie jums padėtų išsirinkti. Taip pat galima ieškoti informacijos savarankiškai ir rinktis audinius savo nuožiūra.

Yra vienas paprastas patarimas tiems, kurie nori greičiau pasirinkti užuolaidas. Labai svarbu, kad naktinių užuolaidų audinys būtų tankesnis už dienines. Taip pat jos turėtų bent vienu tonu būti tamsesnės spalvos, nei dieninės. Pavyzdžiui, galima rinktis baltas dienines užuolaidas ir šviesiai rudos spalvos naktines užuolaidas. Žinoma, dažniausiai yra pasirenkamos tamsios naktinės užuolaidos, pavyzdžiui, baltos spalvos dieninės ir tamsiai mėlynos spalvos naktinės užuolaidos. Beje, dieninės nebūtinai turi būti tik baltos spalvos. Galima rinktis kitus šviesius atspalvius, pavyzdžiui, šviesiai rausva, šviesiai žalsva, šviesi smėlio ir pan. Čia jau reikia derinti su naktinių užuolaidų spalva. Beje, užuolaidų spalvos turi derėti ne tik tarpusavyje, bet ir prie kitų interjere vyraujančių spalvų.

Daugeliui žmonių labai sunku suderinti interjero spalvas. Čia galima būtų laikytis paprastos taisyklės ir rinktis kelias pagrindines spalvas, kurios dominuos interjere. Pavyzdžiui, ruda, balta ir šviesiai gelsva. Tokiu atveju visi baldai, grindys, sienos ir užuolaidos turėtų būti iš šių pagrindinių spalvų. Kaip papildomus interjero akcentus galima pasirinkti kitas spalvas, tačiau tų spalvų daiktai bus nedideli, pavyzdžiui, žalios spalvos pagalvėlės ir augalai. Jeigu spalvas derinti sunku ir nežinote, kokius audinius rinktis, tai reikia kreiptis į interjero dizainerius.

1373
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *