Kaip mesti rūkyti

Vis didėjant rūkančių žmonių būriui darosi aišku, kad kuo ilgiau tai trunka – tuo sunkiau tampa mesti šį žalingą įprotį. Kaip mesti rūkyti gali atsakyti tik tie, kuriems tai pavyko, nes daugybė straipsnių su įvairiausiais patarimais padeda tikrai ne kiekvienam. Rūkančiųjų teigimu efektyviausia yra išbandyti visas įmanomas priemones, nes kažkuri iš jų tikrai turėtų padėti. Tačiau kaip žinoti, nuo ko pradėti? Vieni ieško informacijos internete, kiti – knygų bibliotekose, tačiau dažniausiai yra ieškoma patarimo iš artimųjų ar draugų. Išgyventa patirtis – patikimiausia informacija tokiose situacijose, todėl rūkantysis turi išmėginti jam atrodančius patikimiausius metodus.

kaip-mesti-rūkytiDidelio užsispyrimo ir valios draugija gali kalnus nuversti, tačiau kaip mesti rūkyti? Jeigu turite ryžto ir valios, belieka pasirinkti patikimiausią variantą ir sąžiningai laikytis jo naudojimo instrukcijos. Pasak rūkančiųjų, visiškai nutraukti rūkymo procesą yra per daug sunku, todėl jie rekomenduoja tai daryti po truputį, o kad perėjimas nebūtų toks sunkus ir nepakeliamas – išbandyti tai, ką šiuo metu siūlo elektroninės cigaretės ir įvairiausi jų skysčiai. Su tokiu metimo principu „mažink ir mesk“ sutinka beveik kiekvienas, kuris tikrai nori mesti rūkyti. Taigi, kuo ypatingos elektroninės cigaretės ir kaip jos gali padėti mesti rūkyti? Atsakymas paprastas – visko mažinimas, o tai geriausiai daryti reguliuojant ne tik rūkymo dažnumą, bet ir jo laiką bei efektyvumą. Visų pirma, elektroninė cigaretė yra viena, todėl psichologinis mąstymas dėl cigarečių skaičiaus pakelyje ir noro rūkyti, nes dar liko cigarečių, čia negalioja. Pasistenkite palaipsniui mažinti ėjimo rūkyti dažnumą iki minimalaus skaičiaus, o tuo pačiu ir trumpinkite patį rūkymo procesą, kadangi elektroninės cigaretės dėka jums nebereikia rūkyti iki tol, kol surūkysite visą cigaretę, turite galimybę užbaigti procesą kada tik norite. Toks pačio proceso eigos reguliavimas privers jūsų rūkymo poreikį „susitraukti“ tiek, kiek jūs norite, todėl laikykitės principo „svarbu kokybė, o ne kiekybė“ ir pamatysite, kad tvirtu žingsniu pasiekti rezultatai išsilaikys daug ilgiau nei šoktelėjus aukščiau bambos pasiektas vienkartinis efektas.

Metant rūkyti elektroninės cigaretės pagalba galite riboti save ir pasirinkę tinkamą e cigaretės skystį. Skirtingi aromatai ir skysčio stiprumai leidžia keisti rūkymo įpročius, todėl rinkitės silpnesnį skystį nei rūkote įprastai, o esant reikalui – net ir nemėgstamą aromatą, kuris priverstų jus ne tik trumpinti rūkymo trukmę, tačiau ir ženkliai sumažinti įprastų rūkymo pertraukėlių skaičių iki minimumo.

652
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *