Ir dar kartą: kaip uždirbti internete?

Moksliniai darbai

Moksliniai darbai

Sena, daug kam pabodusi, bet niekada neišsenkanti tema apie uždarbį internete. Reikia pabrėžti, kad šiais laikais klausimas, ar galima uždirbti internete, keičiamas į kaip galima uždirbti internete. Taigi daugumai internetinis uždarbis jau nebėra neapčiuopiamas ir neįsivaizduojamas.

Deja, kai pakrypstama link konkrečių darbų, tenka truputį nusivilti: šiais laikais vis dar begalė žmonių naiviai už centus spaudinėja reklamas ir tikisi praturtėti. Ekonominės piramidės internete turbūt niekada neišeis iš mados. Rimtesni žmonės dažniausiai puola steigti internetines parduotuves: jų yra begalė, tačiau didesniais pelnais gali pasigirti tik tos, kurios išsikovoja tvirtas pozicijas savo segmente, kad ir nelabai dideliame. Dar kiti bando interneto erdvę panaudoti įdėjų, kurios būtų neįmanomos realiame pasaulyje, įgyvendinimui, pavyzdžiui, Facebook.com. Deja, ne visi projektai ar bandymai uždirbti internete tokie sėkmingi, o daugumai tenka pamiršti gražią svajonę uždirbti lengvus pinigus internete ir galų gale mesti nemėgstamą darbą.

Grįžtame prie klausimo: taigi ką daryti paprastam žmogui, kuris nori bent šiek tiek uždirbti papildomų pajamų virtualioje erdvėje? Alternatyvų beprasmiam reklamų spaudinėjimam tikrai yra, tačiau šiandien norėčiau pakalbėti apie lietuvišką projektą www.moksliniaidarbai.lt . Šis puslapis bene vienintelis Lietuvoje siūlo atlygi žmonėms už atsiųstą intelektualinę medžiagą. (referatai, kursiniai darbai ir t.t.). Tereikia atsiųsti savo turimus publikuotus rašto darbus ir gauti komisinius net iki 50%. Uždarbis priklauso nuo atsiųstų darbų kiekio ir kokybės, bet realiai gali siekti iki kelių šimtų litų per metus. Ne taip ir blogai, turint galvoje, kad atsiųsti darbus trunka vos kelias minutes. Jeigu tokiu būdu būtų įmanoma gauti ilgalaikes pajamas už daugelį ankstesnių veiklų, kurios jau seniai padarytos ir užmirštos, turbūt daugelis būtų gerokai turtingesni.

Moksliniaidarbai.lt neskatina plagijavimo. Žinoma, informacija turi būti naudojama tik pažintiniais tikslais. Lietuva visada lyginasi su Vakarais, tai galima pasakyti, kad ten egzistuoja ne vienas toks projektas ir žmonės mielai dalinasi savo moksliniais darbais, kurie net yra žymimi ISBN numeriais.

Taigi visus, kurie nori būti naudingi ir užsidirbti arbatpinigių, siūlau dalintis rašto darbais per www.moksliniaidarbai.lt.

281
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *