Keliaujame į Didžiąją Britaniją

Gyvename mažoje, ekonomiškai ganėtinai nestabilioje šalyje, taigi ne paslaptis, kad iš Lietuvos jau yra emigravę apie trečdalis-ketvirtadalis visų gyventojų. Daugiausia emigrantų gyvena Europos ir Skandinavijos šalyse. Tad dėl šios priežasties populiarus ir keleivių pervežimas į šias šalis. Keleiviai ir siuntiniai gabenami į Angliją, Vokietiją, Nyderlandus, Belgiją bei kitas Europos Sąjungos šalis. Be abejo, vykstama į šių šalių sostines ir didžiausius miestus, tačiau, esant poreikiui, keleiviai nuvežami ir į kitas šalies vietas – mažesnius miestus ir miestelius. Paprastai tai kainuoja papildomai, nebent su vairuotoju ar kompanija susitartumėte kitaip.

Greitos ir patogios kelionės į Didžiąją Britaniją

keleivių pervežimasIki pat šių dienų populiariausia emigrantų kryptis – Didžioji Britanija. Taigi keleivių pervežimas į Angliją vykdomas 1-3 kartus per savaitę ar net dažniau, priklausomai nuo šias paslaugas teikiančios įmonės ir klientų poreikių. Paprastai kelionė Lietuva – Anglija ir atvirkščiai kainuoja 300-350 litų. Tai gerokai pigiau, negu kad skristi lėktuvu bilietą nusipirkus paskutinėmis dienomis prieš kelionę. Žinoma, jei kelionė planuojama iš anksto, galima suspėti įsigyti ir pigesnius lėktuvų bilietus.

Tačiau įprastai pirmą kartą vykstantieji į Didžiąją Britaniją nežino tikslios kelionės datos, nežino, ar apskritai ten gaus darbą arba įstos mokytis, taigi kelionės planuojamos paskutinėmis dienomis. Į Angliją keleivių pervežimas vykdomas mikroautobusais. Juose būna nuo 8 iki 16 vietų, priklausomai nuo konkrečių vežėjų. Kai kurios kompanijos labiau orientuojasi į keleivių pervežimą, tuo tarpu kitos dažniau gabena siuntinius bei krovinius. Visi mikroautobusai, žinant faktą, kad juose reikės praleisti daugiau nei parą, yra modernūs ir patogūs, praktiškai nauji. Keleivių patogumui juose sumontuotos atlenkiamos sėdynės, kad kelionės metu būtų galima nusnūsti. Taip pat, kad kelionė neprailgtų, o kad keleivių pervežimas būtų dar sklandesnis, visiems keliautojams suteikiama galimybė žiūrėti filmus per DVD sistemą.

Kelionės nevargina nei vasarą, nei žiemą: vasaros metu įjungiami kondicionieriai ir mikroautobusų salone palaikoma vėsi temperatūra, o žiemą salonas šildomas. Be to, kelionių metu naudojamasi naujausiomis, moderniausiomis navigacijų sistemomis, tad neteks klaidžioti ieškant tam tikro adreso. Pagal Europos Sąjungos reglamentus, vairuotojai turi derinti darbo ir poilsio režimą, taigi įprastai į kelionę vyksta du vairuotojai, kurie vairuoja pasikeisdami: taip nereikia papildomai sustoti ir ilsėtis, mokėti už nakvynę bei patirti kitų nenumatytų išlaidų. Taigi keleivių pervežimas į Angliją ir kitas šalis dar niekada nebuvo toks greitas ir patogus.

564
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *