Keltas – dar patogesnis keliavimo būdas

Paskutiniu metu keliaujant lėktuvu bagažo kainos vis labiau kyla, tad tenka ieškoti kitų alternatyvų. Bene geriausią sprendimą priimsite, jei keliausite keltu – čia bagažas visiškai nemokamas, o kad kelionė neprailgtų, galite drąsiai įsidėti mėgstamų knygų arba kompiuterį. Gana dažnai kelionės metu norisi paskaityti, ar kaip kitaip naudingai praleisti laiką, taigi šiuo atveju keltas gali būti pats geriausias pasirinkimas.

keltasKodėl verta rinktis keliones keltu?

Nemokamas bagažas, žinoma, nėra pagrindinis dalykas, kodėl vertėtų rinktis būtent tokį keliavimo būdą.

Skrendant lėktuvu augintiniai gali patirti didelį stresą, be to, norintiems savo mylimus gyvūnus pasiimti kart, tenka gerokai pasistengti, kad tai taptų įmanoma. Tuo tarpu keliaujant keltu reikia laikytis paprasčiausių taisyklių: gyvūnas privalo turėti mikročipą ir turėti skiepų pažymėjimą. Tai – visiškai elementarūs dalykai, kuriais kiekvienas šeimininkas turtų pasirūpinti net ir niekur nevykdamas su augintiniu. Taigi, jums nereikės rūpintis, kur palikti savo mylimą augintinį, jei nuspręsite keliauti atostogų.

Be to, kad galite pasiimti savo augintinį bei neriboto svorio bagažą, taip pat galite keltu keliauti ir turėdami lengvąjį automobilį. Nors tai kainuos papildomai, tačiau tai tikrai patogu – svečiose šalyse jums neteks nuomotis automobilio, norint kuo daugiau pamatyti. Turbūt nereikia nė sakyti, kad automobilio nuomos kainos kai kuriose šalyse tikrai nedžiugina, taigi, pasiimti savo automobilį gali būti pačia geriausia išeitimi.

Kalbant apie kainą, ji tikrai nėra tokia didelė – paprastai bilietų kainos prasideda nuo vos šešiasdešimties litų. Kiek teks susimokėti už kelto bilietus, priklausys nuo to, kokią kryptį pasirinksite, ir kokią keleivio vietą pasirinksite. už papildomą mokestį taip pat galite pasirinkti ir maitinimą – jums nereikės sukti galvos, ką įsidėti į kelionę.

Taigi, keltai gali būti vienu geriausiu sprendimu, kai nuspręsite vykti į svečias šalis. Su savimi galėsite pasiimti ne tik neriboto svorio bagažą, bet ir savo augintinį ar lengvąjį automobilį. Tai, kas neįmanoma skrendant lėktuvu, keliaujant keltu yra savaime suprantama – jūs tikrai nusipelnėte patogių kelionių.

873
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *