Keturi darbo pokalbiai

Darbo pokalbiaiAgnė pasakoja, kaip jai sekasi ieškoti darbo Londone. Mergina atvyko į Didžiąją Britaniją prieš dvi savaites, pirmiausiai darbo bandė ieškoti pati, paskui nusprendė nedelsti ir internete paieškojo best recruitment agencies London. Dabar ji sako, kad atsirado daugiau vilties, nes su ja susisiekia agentai ir vis siūlo eiti į darbo pokalbius. Šią savaitę mergina pabuvo keturiuose darbo pokalbiuose ir pasakoja savo įspūdžius iš jų.

Virėjos darbas

Pirmadienį Agnė buvo nusiųsta į vieną restoraną, kur buvo reikalinga jaunesnioji virėja. „Atėjau ir pasakiau, kad patirties neturiu, bet labai greitai mokausi. Iš pradžių viskas atrodė kaip ir gerai, jie sutiko, kad kiekviena virtuvė turi savo specifiką, taigi, nėra taip svarbu, ar aš turiu tos patirties, ar neturiu. Paskui manęs paprašė, kad aš padaryčiau mišrainės, jie norėjo pažiūrėti, kaip man sekasi dorotis su visokiais virtuvės daiktais, ar aš moku pjaustyti, ar greitai tai darau ir t.t. Aišku, aš išsigandau ir man drebėjo rankos, nukrito morka ant žemės į trupinius, aš iš tų nervų ją pakėlus nenuplautą vėl bandžiau pjauti. Deja, man nepavyko gerai pasirodyti per šį pokalbį, bet galbūt kitą kartą atvykusi jau mokėčiau kitaip, daug geriau elgtis ir pavyktų man geriau pasiruošti bei padaryti norimą įspūdį“, – pasakoja Agnė.

Auklės darbas

Antradienį Agnė buvo pakviesta į pokalbį dėl auklės darbo. „Vyras dirba used cars London įmonėje, o žmonos neturi, taip ir nesupratau, išsiskyręs ar našlys. Yra du vaikai, abu labai pašėlę. Pasakiau, kad esu užauginus savo du jaunesnius brolius, todėl su vaikais elgtis tikrai moku ir patirties turiu. Jiems patiko, kaip aš bendravau su vaikais, ir su jais tikrai radau daug geresnį ryšį nei tada su morkomis, todėl tikiuosi, kad mane dar pasikvies ir antram pokalbiui. Tiesa, viską šiek tiek apsunkina tai, kad neturiu rekomendacijų iš buvusių darbdavių, bet tai ir būtų nelogiška – turėti rekomendacijas iš savo šeimos, kurioje pati auginau kitus šeimos narius“, – sako mergina.

Padavėjos darbas ir darbas fabrike

Kitą dieną Agnė ėjo į du pokalbius. „Pirmasis buvo dėl darbo naktiniame klube padavėja. Bet nežinau, man ten nelabai patiko. Kadangi turiu įtarimų, kad tas klubas užsiima nešvariais dalykais. Dėl darbo fabrike atrodo viskas skaidru, tačiau dar nesu tikra, ar tikrai tokį darbą sugebėčiau dirbti, bet bus matyti vėliau“ – sako Agnė.

1262
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *